Empé Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning bij de koop of verkoop van uw woning. Wij combineren ervaring met moderne strategieën om u te helpen bij elke stap van het proces. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen voor een soepele en stressvrije ervaring. Met onze expertise in verkoop, aankoop en taxaties bieden wij een breed aanbod dat aansluit bij uw wensen. Wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Are 7
6641PP Beuningen Gld
€ 339.000 k.k.
€ 3.942/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 6
6659KL Wamel
€ 895.000 k.k.
€ 2.878/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 311 m²
- Perceeloppervlakte
- 5220 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Irenestraat 15
6641CN Beuningen Gld
€ 399.000 k.k.
€ 3.764/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Schacht 41
6641PV Beuningen Gld
€ 499.000 k.k.
€ 3.564/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Parelhoenhof 3
6641DM Beuningen Gld
€ 650.000 k.k.
€ 4.193/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 700 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Industrieweg 39
6541TT Nijmegen
€ 345.000 k.k.
€ 6.272/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
de Ververt 1163
10Niets meer dan lof voor Mathieu van Empé Makelaars. Communicatie was fijn, bij alles goed begeleid, altijd bereikbaar. Zeer tevreden ook over de foto’s en verkoop strategie. Mathieu denkt goed mee. Al met al een 10 uit 10!
-
Irenestraat 15
9Deskundige integere makelaar met zeer goede kennis van de lokale huizenmarkt. Makelaar die service hoog in het vaandel heeft staan. Persoonsgericht en altijd bereikbaar , hij neemt je mee in alle stappen van het verkoopproces.
-
Marloes
10Super tevreden over Empé makelaars. Heldere en duidelijke communicatie. Daarnaast hebben wij de betrokkenheid van Mathieu als bijzonder positief ervaren. Hij dacht actief met ons mee, gaf eerlijk en deskundig advies en hield voortdurend rekening met onze wensen en situatie.
-
Schacht 41
10Super tevreden over Empé makelaars. Heldere en duidelijke communicatie. Daarnaast hebben wij de betrokkenheid als bijzonder positief ervaren. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf eerlijk en deskundig advies en hield voortdurend rekening met onze wensen en situatie.
-
Industrieweg 39
10Een hele fijne Makelaar om mee samen te werken. Denkt goed mee en verdiept zich erg goed in de markt.
-
Meijhorst 3170
10Topervaring! De makelaar is zeer deskundig, reageert snel en heeft perfect geholpen met alle documentatie. Hij is uitstekend op de hoogte van de markt. Zeer tevreden over de hele gang van zaken!