HJT Makelaars B.V.
"Direct op je gemak"
HJT Makelaars B.V. in Wageningen staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aankoop, verkoop of verhuur van woningen. Met meer dan drie decennia ervaring in de regio, combineren wij diepgang met een frisse benadering van de woningmarkt. Sinds 2000 actief, maar met wortels in de jaren ’80, helpen wij u graag bij elke stap van het proces. Ons team is er om u te begeleiden, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige won...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Hollentoren 33
3912AM Rhenen
€ 450.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Weerkruislaan 84
6721BW Bennekom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 464 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hollandseweg 122
6706KT Wageningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.554/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Molenberg 63
3911PR Rhenen
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Morel 9
6708LX Wageningen
€ 750.000 k.k.
€ 5.474/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Generaal Foulkesweg 223
6703DJ Wageningen
€ 225.000 k.k.
€ 3.309/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
Funda
54 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Hof van Sint Pieter 59
10Integer, deskundig, empatisch. Tussen al die gladde makelaars is hij met zijn team een verademing. Kortom uitstekende service!
-
Laantje van de Lapjeskat 9
9Een uiterst professioneel makelaar kantoor met kennis van de markt en zeer begaan met zijn cliënten goed advies keurig op tijd en passie voor hun werk. Dank jullie Madeleine en Hendrik Jan een dikke 10.
-
Beethovenlaan 27
9Madeleine is a great real estate agent. She explained everything very thoroughly and in English, which is very important for us expats. She did her absolute best so that our bids arrive in time and helped with all checks regarding the houses. Totally recommended!!!
-
Middelwijk 5
10Heel geduldig en heel fijn en duidelijk in contact bij het maken van zo'n grote stap! Mocht je een huis willen kopen of verkopen dan adviseer ik iedereen om dat bij hen te doen!
-
Ritzema Bosweg 22
9Fijn persoonlijk contact en niet te zakelijk zoals zo velen, een makelaar verkoopt tenslotte een woning waar je langere tijd gewoond hebt.
-
Evert van der Heijdenstraat 45
9We hebben het verkooptraject als zeer prettig ervaren. Hendrik-Jan en Madeleine hebben verstand van zaken, kennen de lokale markt en pakken de verkoop op een menselijke manier aan. Daarnaast zijn ze goed bereikbaar en werd er snel geschakeld.
-
Nienke van Hichtumstraat 28
9HJT is een makelaar die qua werkwijze helemaal bij mij past. Altijd bereikbaar en neemt je goed mee in zijn redenatie voor de bieding.