Ooststede Makelaars staat voor ambitie en persoonlijkheid in één. Wij zetten veel energie in elke opdracht en zijn daar blij mee dat we inspiratie krijgen voor vernieuwende ideeën en aanbiedingen. Onze passie voor het vak is zichtbaar in alles wat we doen, van de zakelijke kant tot de sociale aspecten. Wij zijn altijd op de hoogte van trends en vertalen die direct in onze werkwijze. Ons kantoor is sterk verankerd in de regio Arnhem en N...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Einsteinstraat 93
6533NH Nijmegen
€ 329.000 k.k.
€ 4.838/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Evertsenstraat 21 23
6512JK Nijmegen
€ 785.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zwanenveld 2716
6538NN Nijmegen
€ 349.000 k.k.
€ 2.861/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Colmarstraat 70
6515BG Nijmegen
€ 585.000 k.k.
€ 4.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
d'Almarasweg 169
6525DV Nijmegen
€ 485.000 k.k.
€ 5.105/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wetsteenstraat 8
6515DR Nijmegen
€ 685.000 k.k.
€ 4.567/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
45 reviews op Funda
-
Mozartstraat 5
10Nadat ik een huis gevonden had, heb ik Ooststede Makelaars benaderd voor ondersteuning bij de aankoop. Zo maakte ik kennis met Bram, die me heel goed geholpen heeft. Kernwoorden: Snel, flexibel, betrouwbaar, no-nonsense en eerlijk! Ook met Claudia was het prettig afstemmen, een fijn contact in een mix van persoonlijk en zakelijk. Kortom een aanrader! Ooststede heeft trouwens ook de verkoop van mijn huidige woning gedaan. Perfect!
-
Kruidenstraat 56
10Bram is een geweldige makelaar die altijd beschikbaar is om mee te denken. Duidelijk, betrouwbaar, communicatief en proacatief.
-
Zwanenveld 3424
10Mooi iedere stap op de hoogte gehouden. Nauw contact. Zou altijd aanbevelen. Verkoop snel en soepel verlopen van begin tot einde.
-
Spieghelhof 18
10Zeer kundig en goed bereikbaar! Was een hele fijne samenwerking zowel met de verkoop als met de aankoop van onze nieuwe woning.
-
Karbouwstraat 19
9Bram en Claudia zijn een heel goed team! Een persoonlijke, communicatieve en doortastende aanpak zorgde er voor dat het verkoopproces heel soepel verliep. We doen nu voor de 2e keer zaken met Oostede makelaars en we zijn weer erg tevreden over hun dienstverlening.
-
Malvert 6851
9Altijd fijn contact gehad, waaronder snelle reacties. Ook worden acties snel uitgezet. Onze ervaring voelde heel persoonlijk, en we hebben onze ervaring als zeer positief ervaren.