Hoekstra en Van Eck Haarlemmermeer
"Alles in huis voor jouw ideale huis!"
Wij brengen mensen en huizen samen – dat is ons vak en onze passie. Of je wilt verkopen, aankopen of een nieuwbouwwoning zoekt: bij ons vind je alle expertise onder één dak. Ook voor hypotheek en verzekeringen kun je bij ons terecht. Zo maken we het je gemakkelijk en bieden we zekerheid. Hoekstra en Van Eck is al jaren een vertrouwd adres in de regio. Dankzij ons landelijke netwerk van ruim 30 kantoren profiteren klanten van sterke mark...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Henriëtte Roland Holstlaan 51
2135SN Hoofddorp
€ 400.000 k.k.
€ 5.479/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Henri Didonweg 61
2134DG Hoofddorp
€ 1.095.000 k.k.
€ 5.615/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 451 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Elemastraat 97
2151AJ Nieuw-Vennep
€ 575.000 k.k.
€ 3.966/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Johannis Bogaardstraat 8
2151CV Nieuw-Vennep
€ 385.000 k.k.
€ 5.746/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 321 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Anna Blamanstraat 25
2135PP Hoofddorp
€ 400.000 k.k.
€ 4.878/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 4064 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Henriëtte Roland Holstlaan 29
2135SN Hoofddorp
€ 390.000 k.k.
€ 5.342/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Rosa Spierstraat 36
8Het contact verliep goed, de makelaar gaf deskundig advies vooraf en bij de bezichtiging. De makelaar dacht ook mee bij de verdere afhandeling van het huis
-
Rosa Spierstraat 44
8Verslag en vastlegging hiervan in de makelaarstool kan beter en vollediger. Dit is heel belangrijk wanneer er meerdere betrokkenen zijn.
-
Admiraal de Ruyterlaan 14 F
10Ontzettend blij met Carl! Deskundig, geruststellend, vriendelijk en vakbekwaam. Werken als team samen en daardoor altijd iemand bereikbaar via app, mail of telefoon.
-
Schoonenburgsingel 41
9Goede service, zowel in het voortraject (voordat de woning te koop stond), de verkoop/bezichtigingen zelf, als in het natraject (nadat de contracten getekend waren tot en met transport bij de notaris. Fantastische back office ook.
-
M R
10Michiel Trossel heeft bij ons het verkooptraject geleid van onze woning in Uithoorn. Hij heeft oprecht veel kennis van zaken, adviseert, is duidelijk en fijn in de communciatie, reageert snel en denkt met je mee. We zijn enorm tevreden over het hele traject en de organisatie. Blij dat we voor Hoekstra en Van Eck hebben gekozen.
-
Van den Berghlaan 181
8Prima snel als het licht vriendelijk goeie afspraken aardig !
-
Burgemeester Brautigamlaan 44
10Onze makelaar Michiel heeft ons het hele proces perfect geïnformeerd en op de hoogte gehouden. We zijn enorm tevreden over zijn deskundigheid en kennis. Binnen Hoekstra en van Eck luisteren ze echt naar de klant en nemen de tijd voor je. Ook Raymond heeft ons tijdens de korte afwezigheid van Michiel goed bijgestaan. Top!