Via Paul Makelaardij Goirle
"Altijd dichtbij"
Via Paul Makelaardij Goirle staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Goirle. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat elke stap van de koop- of huurproces soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze specialisatie ligt in de verkoop en h...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Fabriekstraat 2
5051HP Goirle
€ 375.000 k.k.
€ 4.573/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Fabriekstraat 2 01
5051HP Goirle
€ 350.000 k.k.
€ 4.118/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Mgr. Verhoevenlaan 33
5061BD Oisterwijk
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zandschelstraat 28
5051HL Goirle
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Keper 20
5051WW Goirle
€ 529.000 k.k.
€ 4.408/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Halve Maan 13
5052BN Goirle
€ 442.000 k.k.
€ 3.877/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Oerlesestraat 247
10Top-makelaar met uitstekende begeleiding,service en communicatie. Zeer deskundig met vele jaren ervaring.
-
Doelenstraat 27
9Een erg aangename samenwerking gebleken. Makelaar was eerlijk, duidelijk en alle communicatie met haar en het team verliep soepel en snel. Zou via Paul zeker aanraden aan eventuele toekomstige verkopers.
-
Tilburgseweg 4
10Froukje heeft ons fantastisch geholpen bij de verkoop van onze woning. Ze is erg betrouwbaar, snel en betrokken. Froukje bedankt!
-
Baronielaan 102
9Ontzettend fijne en betrokken makelaar. Ze kent het dorp, en weet daardoor wat de actuele prijzen zijn.
-
Kijkduinlaan 57
10Ons eerste contact was met Froukje, maar door haar vakantie nam Rick het over. Dit ging zonder problemen en op dezelfde relaxte manier als wij er zelf ook in stonden. Alle contacten zijn prettig verlopen en afspraken zijn duidelijk en goed onderbouwd. ViaPaul is zeker een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en betrouwbare makelaar met kennis van de huidige markt.
-
Van Alkemadestraat 8
10Prima contact en deskundig advies. Afspraken goed nagekomen en goede begeleiding gehad. Zou deze makelaar zeker aanbevelen.
-
Groot Kraaivenstraat 33
10Erg prettige samenwerking en contact. Kennis van zaken hoe de markt in elkaar zit en zo tot een juiste verkoopstrategie gekomen die zijn vruchten heeft afgeworpen.