Succesmakelaars & financieel adviseurs
"De Sleutel tot uw Thuis"
Bij Succes zien we het vinden van een thuis als iets meer dan alleen wonen. Wij helpen mensen om hun woonwensen te realiseren, maar ook om financieel op de juiste voet te staan. Of het nu gaat om een eerste woning, een grotere ruimte of een nieuwe levensfase, wij zoeken altijd naar oplossingen die passen bij jouw situatie. Onze ervaring en kennis zorgen voor rust en vertrouwen in een complexe markt. Wij werken met een team dat gespecial...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Velduil 153
3815XT Amersfoort
€ 675.000 k.k.
€ 5.037/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hamersveldseweg 20
3833GP Leusden
€ 1.695.000 k.k.
€ 4.735/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 358 m²
- Perceeloppervlakte
- 1105 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vijver 7
3811CL Amersfoort
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 63 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Walstro 61
3831WV Leusden
€ 510.000 k.k.
€ 4.435/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Surinamelaan 113 B
3818TK Amersfoort
€ 385.000 k.k.
€ 5.500/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Valkenhoeve 7
3831TV Leusden
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Keerkade 38
9Via een groot scherm en de expertise van de aankoop makelaar ben ik goed geïnformeerd over het woningaanbod. Na de bezichtigingen krijg ik adequate informatie en advies voor een bod. Het open en eerlijke contact heeft mij vertrouwen gegeven bij de koop van m’n nieuwe woning.
-
Hohorstlaan 13
10Prettig contact, snel schakelen en ook snel de woning verkocht. Ik raad deze makelaar van harte aan.
-
Prinses Irenelaan 57
10Hendrik-Jan is zeer kundig en denkt constructief mee. Hij geeft goed aan wat mogelijk en onmogelijk is. Blijft rustig onder tijdsdruk. Zeer prettig werken.
-
Schutterhoeflaan 41
10Vanaf het begin goede adviezen gekregen. Ook eerlijk. Er werd ook gezegd wat niet verstandig is. Vriendelijk naar de mensen die kwamen bezichtigen. Ook buiten 9 tot 5 was het mogelijk, als het belangrijk was om even contact te hebben. Allemaal behulpzame mensen op het makelaarskantoor. Er werd altijd binnen een dag gereageerd op email. Alles is goed geregeld. We werden compleet ontzorgd. En er was ruimte voor onze ideeën. Ik zou dit makelaarskantoor zeker aanraden. Ze zijn heel …
-
Zangvogelweg 76
8Deskundig bij zowel aankoop als verkoop van je woning. Ook regelen ze vakkundig de financiën, belasting en verzekeringen.
-
Nooitgedacht 35
9snel en makkelijk bereikbaar, reageert snel. duidelijk en helder verhaal. geeft waardevolle adviezen.