NUL33 Garantiemakelaars
"Uw specialist voor wonen in de regio Amersfoort!"
NUL33 Garantiemakelaars is sinds 2008 actief in de regio Amersfoort en heeft zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner op de woningmarkt. In een markt die continu verandert, leggen wij de nadruk op creativiteit en deskundigheid. Onze klanten beoordelen ons als betrouwbaar, wat wij aanhouden door persoonlijk en betrokken te zijn bij elke opdracht. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor u klaar met een oplossing di...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vlinderlaan 90
3863GH Nijkerk
€ 525.000 k.k.
€ 5.198/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Waag 2
3823GE Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 4.945/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Waterdreef 348
3824GM Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 3.723/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Rodderikweg 27
3813LP Amersfoort
€ 500.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Huisstede 23
3871RN Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Meerval 52
3824JN Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (95)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
95 reviews totaal
Funda
52 reviews op Funda
43 reviews op Google
-
Jens Bakker
10We zijn heel blij met alle hulp van Barry bij de aankoop van ons huis. Al vanaf het eerste gesprek dacht hij goed met ons mee en zelfs na afronding van de koop blijft hij betrokken.
-
Steven Glasius
10Dit was de verkopende makelaar en wij hebben een huis gekocht. Erg fijne samenwerking. Mochten nog een paar keer terug om met de aannemers door het huis te lopen. Aanvullende onderzoeken. Overal werd meegedacht en ze waren altijd goed bereikbaar. Ik koop niet zo vaak een huis, met veel vragen kon ik ook bij hun terecht. Ondanks dat ze niet voor mij werkte. Een erg plezierige ervaring!
-
Heideweg 33
10Reageert altijd snel en heeft veel expertise! Man heeft veel bouwtechnisch verstand en geeft een duidelijke
-
Lambert Heijnricsstraat 16 D
8Zonder hun hulp was het mij nooit gelukt om dit huis te kopen. Er werd actief meegedacht met bezichtigingen en alle bijbehorende informatie. Erg prettig als je voor het eerst een huis koopt dat er een deskundig iemand met je meekijkt. Het vertrouwen wordt snel opgebouwd, communicatie is snel en gemakkelijk. Ik ben ontzettend tevreden. Als ik nog een keer een makelaar nodig heb, kom ik zeker terug.
-
Kometenlaan 16
10Barry was my proactive buying agent who arranged the entire process efficiently and professionally. From the first viewing to the final negotiations, he provided consistent support and ensured I made well-informed decisions at every stage. He shared his insights objectively while giving me the space to define my own criteria and priorities. His knowledge of the local housing market in the vicinity of Amersfoort gave me real confidence when making offers. He was always responsiv…