Floris De Makelaar
"Voor persoonlijke aandacht!"
Een huis kopen of verkopen is een moment dat emotioneel en persoonlijk is. Het gaat niet alleen om de transactie, maar ook om het gevoel van 'thuis' komen. Met empathie en gedrevenheid help ik je bij elke stap van het proces, zodat we samen het beste resultaat bereiken. Floris is een makelaar die luistert, analyseert en vooruitdenkt. Hij brengt kennis van de markt mee en is aangesloten bij de koninklijke NVM. Zijn enthousiasme en eerlij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vlietsingel 98
3831SV Leusden
€ 649.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bohèmepad 7
3816TJ Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 3.931/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 312 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ruurd Visserstraat 56
3791VT Achterveld
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Barchman Wuytierslaan 81 48
3819AB Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 6.034/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 488 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Kievitspad 6
3815TN Amersfoort
€ 469.000 k.k.
€ 5.329/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Reinier Roeststraat 5
3832LD Leusden
€ 875.000 k.k.
€ 5.469/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Arnolda Ro
8 -
Chris Rice
10Ik kan Floris van harte aanbevelen. Hij is deskundig, vriendelijk en professioneel. Ik had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
studio crikvenica
10Floris is zeer kundig, prettig in het contact en kent de markt goed. Wij hebben Floris recent gevraagd voor een waardebepaling m.b.t. het verkooptraject van onze woning. We kunnen hem aan iedereen aanbevelen !
-
Bisschopsweg 17
10Proces verliep spoedig, huis was snel verkocht en Floris straalde rust en vertrouwen uit, laat zich niet gek maken, en verkoopt geen onzin.
-
De Hank 47
9Floris is een hele fijne makelaar, hij is eerlijk, geeft goed advies en is een fijn persoon. Zou hem zeker aanraden!
-
Buitenveldseweg 2
-
Laan van Bovenduist 41
10Heb Floris al eerder meegemaakt bij verkoop van een vorige woning. Ook deze keer weer de conclusie: deskundige makelaar, prettige communicatie, goed bereikbaar en zeer goede marktkennis.
-
Griffensteijnselaan 39
8Floris de makelaar heeft mij uitstekend begeleid bij de verkoop van mijn woning. Floris reageerde altijd snel, dacht actief mee en zette zich volledig in. Ik ben ontzettend tevreden en raad Floris de Makelaar zeker aan!
-
Piet Mondriaanlaan 151
9Floris De Makelaar is een prettige makelaar. kundig en altijd goed bereikbaar geweest voor ons. Hij was snel met het beantwoorden van onze vragen. Verder zijn we zeer te vreden over het resultaat van de verkoop maar ook van de aankoop van onze nieuwe woning.