WOONHUIS Makelaardij staat voor persoonlijke aandacht en deskundig advies in de regio Brabantse Wal. Met jarenlange ervaring en een diepe kennis van de streek, help ik mensen hun volgende hoofdstuk beginnen op een plek waar ze zich thuis voelen. De Brabantse Wal is meer dan alleen een adres; het is een manier van leven die ik als geboren inwoner van Hoogerheide goed begrijp. Of je nu koopt, verkoopt of een taxatie nodig hebt, ik zorg er...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Wilg 46
4631DC Hoogerheide
€ 375.000 k.k.
€ 3.713/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Trambaan 6
4641PE Ossendrecht
€ 595.000 k.k.
€ 4.648/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 995 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stompe Torenlaan 8
4634VS Woensdrecht
€ 385.000 k.k.
€ 4.425/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Berglaan 39
4634VG Woensdrecht
€ 550.000 k.k.
€ 4.331/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 517 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Pr Hendrikstraat 10
4631KC Hoogerheide
€ 760.000 k.k.
€ 5.429/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 368 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Calfven 91
4641RC Ossendrecht
€ 765.000 k.k.
€ 3.883/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 1080 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Ossendrechtseweg 85
9We zijn zeer tevreden over de makelaar. Denkt goed mee en vooral het vlotte contact na iedere bezichtiging vonden wij plezierig.
-
Henri Dunantstraat 3
9Goede duidelijke transparante makelaar met kennis van zaken die het beste wilt voor de verkopers. Komt met veel goede tips voor het verkopen van het huis en loodst je door het gehele traject. Wat mij betreft zeker een aanrader.
-
Parklaan 92
10Fijne makelaar, Met vragen en adviezen kan je bij hem terecht. Heel meegaand met zijn kopers en verkopers.
-
Rooseveltlaan 205
10Niek is een vakman. Geen poespas en gewoon eerlijk. Hij denkt goed mee en geeft gepast advies. Ik heb gekocht en verkocht met hem als makelaar en dat is me goed bevallen. Ik ben heel blij met Niek als makelaar
-
Grensstraat 29
9Niek is een fijne makelaar met uitstekende kennis van de marktwaarde. Communiceert open en eerlijk, is goed bereikbaar en denkt actief mee. Een prettige en professionele samenwerking die wij zeker aanraden.
-
Lievevrouwestraat 88
9Hij heeft ons Super goed begeleid met de verkoop van ons huis. De makelaar was goed bereikbaar dacht goed actief mee. En gaf veel goede tips. Zeker aan te raden voor wie een professionele en zeker betrouwbare makelaar zoekt.
-
Dhr. Raadgever
10Zeer tevreden over de makelaar. Vanaf het eerste contact professioneel en betrokken. Duidelijke uitleg, goede bereikbaarheid en een soepel verkoopproces. Wij zouden deze makelaar zeker aanbevelen.