Boonstra Makelaardij Bolsward e.o.
"Goed advies zorgt voor een goed gevoel!"
Boonstra Makelaardij staat al 25 jaar voor in de regio Bolsward en Súdwest-Fryslân. Met plezier en betrokkenheid helpen wij u bij de verkoop van uw woning, taxaties en het verhuuren of verkopen van bedrijfspanden. Onze nadruk ligt op flexibiliteit, openheid en een persoonlijke aanpak. Wij begrijpen dat u ons vertrouwen toont en daarom leggen wij de nadruk op een duidelijke en betrouwbare relatie. Heldere communicatie en actieve begeleid...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kleine Dijlakker 2
8701HV Bolsward
€ 489.500 k.k.
€ 3.059/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Snekerpoort 1
8701HK Bolsward
€ 359.500 k.k.
€ 2.179/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kleine Buren 26
8749GJ Pingjum
€ 899.000 k.k.
€ 3.625/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 248 m²
- Perceeloppervlakte
- 419 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Grote Dijlakker 26
8701KW Bolsward
€ 350.000 k.k.
€ 1.852/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Ielreager 63
8702CJ Bolsward
€ 575.000 k.k.
€ 3.402/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Iisbaan 10 n
8731DW Wommels
€ 1.200.000 k.k.
€ 3.647/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 329 m²
- Perceeloppervlakte
- 2690 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Turfkade 10
7Contact uitstekend, courtagekosten vrij hoog, aangezien mijn huis met een veel lager bedrag is verkocht. Verder tevreden
-
Grootzand 2 205
10Contact verliep goed. Makelaar is deskundig en daadkrachtig. Heeft verwachtingen waar gemaakt. Prettig om mee te werken.
-
De Drift 26
10Erg goede ervaring met deze makelaar, snel een correcte begeleiding.Ik kan hem een ieder aanbevelen.
-
Julianastraat 7
8Prima makelaardij. Duidelijke uitleg als je vragen had. Betrouwbaar en juiste prijskwaliteit. De gesprekken waren duidelijk. Zeker aan te raden
-
Marktstraat 6
8Het contact verliep altijd goed en snel. Douwe is een rustig persoon die goed luistert. Hij is deskundig.
-
Simon Sipmastrjitte 16
9Douwe Boonstra is gewoon direct, neemt de tijd, zegt waar het opstaat en oordeelt niet. Houdt rekening met de wensen , werkwijze , gedachtegang van de verkopende partij waar hij op dat moment voor werkt ! Oordeelt niet over de persoon !
-
De Skries 44
9Vriendelijke en rustige man. Geeft heel goed advies en houdt je op de hoogte van alles wat er speelt
-
Frederik Hendrikstraat 15 I
7Contact verliep prima. Makelaar was goed bereikbaar en betrokken en attent. Ik zou allen die een makelaar zoeken deze beslist aanraden.