VHM Makelaars Utrecht in De Meern staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening in een regio met veel karakter. Wij combineren lokale marktkennis met een breed netwerk om u te ondersteunen bij het kopen, verkopen of verhuren van uw woning. Onze belofte: transparante communicatie en aandacht voor uw wensen, van start tot eind. Wij werken met een team makelaars die aangesloten zijn bij de VBO en beschikken over ervaring...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bing Crosbypad 10
3543EM Utrecht
€ 575.000 k.k.
€ 5.374/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Vechtplantsoen 24 1
3554TC Utrecht
€ 300.000 k.k.
€ 4.477/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Carel Willinkstraat 10
3544MA Utrecht
€ 575.000 k.k.
€ 5.374/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Veldkersvliet 23
3545DG Utrecht
€ 775.000 k.k.
€ 5.740/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Samoas 20
3524JW Utrecht
€ 535.000 k.k.
€ 5.459/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Seringstraat 25
3551TJ Utrecht
€ 400.000 k.k.
€ 6.060/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 57 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (14)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
14 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Veldkersvliet 23
10We werden bij elke stap in het proces meegenomen. Veel persoonlijke aandacht voor ons en het huis. Hierdoor is de verkoop van ons huis soepel en snel verlopen.
-
Bieslookstraat 9
10Wij zijn zeer tevreden over de hulp van deze makelaar. De begeleiding tijdens het hele proces was erg prettig en professioneel. Geen enkele vraag was te veel; we konden altijd bellen en kregen dan direct iemand te spreken die ons verder hielp. Deze snelle service gaf ons veel rust en vertrouwen. Bedankt Carlos.
-
Ternatestraat 1
9Prima begeleiding en altijd de tijd nemen voor vragen etc. Kan op elk moment gebeld worden, deskundig en goede adviezen
-
Eendagsbloemlaan 14
10Wij zijn ontzettend tevreden over VHM Makelaars Utrecht! Vanaf het eerste gesprek gaf hij ons vertrouwen door eerlijk advies en duidelijke uitleg over de verkoopstrategie. De communicatie was altijd snel en vriendelijk, en we werden stap voor stap meegenomen in het hele proces. Dankzij de goede voorbereiding en mooie presentatie van ons huis was het binnen zeer korte tijd verkocht — en zelfs boven de vraagprijs! VHM Makelaars Utrecht combineert professionaliteit met een persoo…
-
Rhodosdreef 128
10Carlos heeft ons goed advies gegeven. De woning was heel snel verkocht ver boven de vraagprijs. We zijn van begin tot eind ontzorgd en steeds goed op de hoogte gehouden. Ook het contact met Karin van de administratie liep gesmeerd. Heel tevreden met onze keus, beveel deze makelaar zeker aan.