Stege Makelaardij
"Wij verbinden mensen en woonwensen!"
Stege Makelaardij in Zuidwolde staat sinds 2012 voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Ons team, bestaande uit Bert-Jan Stege, Margriet Kuiper en Henny van Goor, combineert jarenlange ervaring met actuele marktkennis. Wij zijn actief in Zuidwolde, Hoogeveen en de omgeving, waar we u helpen bij het kopen, verkopen of verhuren van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Zuidwolde, op een moderne en sfe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Slagendijk 5
7921JB Zuidwolde
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ommerweg 45
7921TA Zuidwolde
€ 745.000 k.k.
€ 5.519/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 3683 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Steenberger Esweg 17
7921AW Zuidwolde
€ 495.000 k.k.
€ 5.562/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgerzinstraat 1
7921JL Zuidwolde
€ 399.000 k.k.
€ 3.837/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 363 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 160
7921AS Zuidwolde
€ 695.000 k.k.
€ 1.764/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 394 m²
- Perceeloppervlakte
- 820 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 150
7921AS Zuidwolde
€ 549.000 k.k.
€ 2.773/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Klaverpad 7
8Alles ging lekker soepel en alles op afspraak Goede begeleiding in een goede sfeer lekker om zo een huis te verkopen
-
Middelveenseweg 12
8Het contact verliep goed, had wel gerekend op iets meer tijdens het bezichtigingsproces na afloop. Van reactie van kopers. En nadat het verkocht was. Online contact (via teams) na biedbeeindiging kon beter. Verder prima!
-
Bert S
2Sta je tijdens het sneeuw ruimen even een praatje te maken, komt er zo in eens de overbuurvrouw (Stege) naar ons toe met een hijsen stuk kabaal, dat het Asociaal is dat er een bultje sneeuw op de stoep word gemaakt. Toen ze weer weg liep, moest er nog even naar mij toe geschreeuwd worden dat Bert-Jan het ook Asociaal vind. Er is haar maar gelijk duidelijk gemaakt dat ik niets met Bert-Jan Stege heb te maken, hij is niet de burgemeester van de straat en zal dat ook nooit worden. Zij mogen wel 8 van de 12 Maanden een Camper van 3 meter hoog aan de straat hebben staan waar de hele buurt tegen aan kan kijken. Maak je een bultje sneeuw van hooguit 50 cm wat met een week weer verdwenen is dan ben je asociaal. Wie is er nu Asociaal dan? Zie foto.
-
Vorenwolde 5
8Wij hebben het als goede hulp ervaren, zelf hebben we deze kennis niet.. Heeft goed naar ons geluisterd met veel plezier sa engewerkt.
-
Ommerweg 41
10Een hele fijne makelaar! Deskundig, integer, strategisch en heel prettig in het contact. Dit geldt ook voor zijn medewerkers. Als we in de toekomst weer een makelaar nodig hebben dan zullen we zeker weer gebruik maken van de diensten van Stege Makelaardij.