Kuub Makelaars is een jonge, ervaren makelaar die zich uitstekend beweest in de huidige markt. Met een integer en actieve aanpak benadrukken wij de waarde van moderne communicatie en nieuwe media. Wij geloven in een markt waar zowel kopers als verkopers duidelijk weten wat ze zoeken, en daar kunnen wij flexibel op reageren. Onze klant centraal staat: we helpen u bij het verwerken van uw meest kostbare bezit met zorg en professionaliteit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Trompetstraat 6
4462PK Goes
€ 589.000 k.k.
€ 4.496/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Beukenstraat 71
4462TR Goes
€ 389.000 k.k.
€ 3.473/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Freddie Mercuryhof 2
4462LT Goes
€ 585.000 k.k.
€ 4.034/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Prins Hendrikstraat 4
4453CJ 's-Heerenhoek
€ 475.000 k.k.
€ 2.896/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 486 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
In de boogerd 9
4444AK 's-Heer Abtskerke
€ 849.000 k.k.
€ 3.144/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 761 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Hilleweg 20
4464JA Goes
€ 399.000 k.k.
€ 3.764/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
van Randwijckstraat 9
8Was vriendelijk en duidelijk hoe alles in zijn werk ging. Goed overleg wat wij wilden en kregen altijd een telefoontje als er iets gebeurde of veranderde.
-
Hoogewei 10
9Duidelijk en vlug, geen poespas. Communicatie is goed verlopen door het hele verkoopproces. Scherpe prijs, goede opbrengst huis
-
Pykeswegje 86
10Zeer waardevolle samenwerking met uitgebreide kennis van het marktsegment. Direct ! Behulpzaam ! Betrokken !
-
Rudmer Harmsma
10Onze woning is verkocht via Kuub makelaars en we zijn zeer tevreden over het professionele verloop van het hele traject. We hadden aangegeven snel te willen schakelen en dat resulteerde in een super strakke planning. De communicatie met Collin verliep vlot, soepel en gewoon leuk en hij dacht op alle mogelijke manieren met ons mee. Wij bevelen Kuub makelaars van harte aan!
-
Gasthuisstraat 3
10Een deskundige! Prettig in de omgang Verstand van zaken Duidelijkheid Staan altijd klaar Bij KUUB past veel
-
Pinksterbloemstraat 57
8Binnen 2 weken was huis verkocht, goede afspraken over de bezichtigingen. Verder goed contact over de vorderingen en bij hulpvragen zijn ze goed bereikbaar.
-
Pieter Korsmit
10Via Kuub Makelaars onze woning binnen drie weken verkocht, pas heel laat beslist in overleg met Collin ( de makelaar) om mee te gaan met de open huizen dag. Superleuk om te doen! De expertise van Collin en zijn team bij Kuub Makelaars hebben positief bijgedragen aan de supersnelle verkoop van onze mooie woning. Ook hebben we met volle tevredenheid ons nieuwe appartement in Blanckx Hille ( in Aria) via Kuub Makelaars gekocht. Wij zijn zeer tevreden over de inzet, betrokkenheid en expertise van Kuub Makelaars. Wilt u verkopen en/of kopen, schakel Kuub Makelaars hiervoor in.