Van Gassen Vastgoed
Van Gassen Vastgoed is uw betrouwbare makelaar in de regio Hulst en Terneuzen. Wij staan voor transparantie, betrouwbaarheid en een persoonlijke aanpak die aansluit bij uw wensen. Onze kennis van de lokale markt helpt u snel en doelgericht op weg met het (ver)kopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op snelle en succesvolle transacties. Ons team is geaccrediteerd met het Vas...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Margrietstraat 24
4587BD Kloosterzande
€ 275.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Rapenburg 106 a
4581AG Vogelwaarde
€ 395.000 k.k.
€ 2.219/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Frederik Hendrikstraat 2
4586AB Lamswaarde
€ 250.000 k.k.
€ 2.273/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 543 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vogellaan 2
4533ET Terneuzen
€ 475.000 k.k.
€ 3.417/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kruispolderkaai 1
4587RE Kloosterzande
€ 450.000 k.k.
€ 2.903/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 1013 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
's-Gravenstraat 143
4567AC Clinge
€ 395.000 k.k.
€ 2.821/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 950 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Oosthof 18
10Van Gassen Vastgoed is altijd bereikbaar, ook in het weekend. Hierdoor onze woning zeer snel verkocht.
-
Karel Doormanstraat 25
9Goed en snel contact met makelaar gehad tijdens verkoopproces. Begrijpelijk advies en een vlotte afhandeling van de verkoop.
-
Bossestraat 36 A
10Contact met makelaar was erg prettig, we kregen snelle reacties op onze vragen, duidelijke uitleg over hoe alles zou gaan verlopen.
-
Beneluxstraat 122
10Wij verkochten nu een 2 de keer een huis met Van Gassen en zouden direct weer voor hun kiezen. Duidelijk uitleg , steeds bereikbaar. Altijd vriendelijk en kalm. Gewoon top! Dank je wel Angeleen.
-
Margrietstraat 4
9Goed bereikbaar, makkelijk via whatsapp. Huis is heel snel verkocht en alles is snel afgehandeld. Top makelaar!
-
Kerkdreef 18
10Een prettig kennismakings gesprek,deed ons gelijk beslissen met deze makelaar verder te gaan . We werden goed geïnformeerd en als er bezichtigingen waren informeerde ze ons via mail of een telefoontje
-
Lilianne Lily
10Altijd bereikbaar, snel antwoord bij vragen, professioneel, heeft alles tot in de puntjes geregeld voor ons. Kortom als je een makelaar zoekt die jou volledig begeleid en haar afspraken nakomt dan ben je bij Angeleen van Gassen aan het juiste adres. Voor ons 6 sterren waard!! Walter en Lilianne Kennes
-
Walsoordensestraat 52