Koenders Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Den Haag. Wij begrijpen de wensen van onze klanten en helpen hen met zorgvuldigheid en professionaliteit bij de keuze van hun woning of het verkopen van hun huidige huis. Onze kennis van de lokale markt zorgt voor betrouwbare en doelgerichte transacties. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze w...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Minckelersstraat 68
2522CG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 3.143/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Lumeystraat 66
2581XD Den Haag
€ 825.000 k.k.
€ 6.875/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heemskerckstraat 2 B
2518EK Den Haag
€ 1.200.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 68 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Okkernootstraat 188
2555ZL Den Haag
€ 400.000 k.k.
€ 5.263/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Weissenbruchstraat 121
2596GD Den Haag
€ 725.000 k.k.
€ 5.492/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Seinpostduin 178
2586EC Den Haag
€ 815.000 k.k.
€ 5.780/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Frederik Hendriklaan 36 B
8Mijn dochter en ik hebben allebei al eerder gebruik gemaakt van deze makelaar, voor de aankoop van een huis. Wij zijn in alle opzichten zeer tevreden!
-
Sweelinckplein 15
10Het contact met Jos van Kuijen was prettig en snel, met een goede en duidelijke terugkoppeling. Alles verliep vlekkeloos en hij heeft ervoor gezorgd dat de verkoop van ons huis heel goed is gegaan. Absoluut een aanrader!
-
Abrikozenstraat 47
9Jos heeft mij prima begeleid bij de aankoop van mijn nieuwe huis. Laagdrempelig, vertrouwd en relaxed toen het nog even spannend werd. Bedankt!
-
Verhagen Metmanstraat 8
10Mijn makelaar kende het huis op zijn duimpje en was deskundig, eerlijk en met een goed gevoel voor humor. Precies zoals ik hem heb opgevoed. Zou hem zo weer inschakelen, zelfs als hij niet mijn zoon was!
-
Balsemienlaan 30
8Bijzonder prettig en persoonlijk contact tijdens het verkoopproces; snel en accuraat bij het aankoopproces
-
Koningsplein 19
10We hebben heel plezierig samengewerkt met Niels. Super goede info mbt de bezichtigingen en hij schroomde bijv. niet om de tuin nog even aan te vegen voor het optimale resultaat
-
Laan van Nieuw Oosteinde 157
10Heel prettig samengewerkt met Jos van Koenders makelaardij. Fijn in de communicatie met vanaf het begin duidelijke afspraken over wat hij bij kon dragen. Bezichtigingen werden heel snel geregeld, en bij de bezichtigingen gaf hij ook veel waardevolle informatie voor ons als onervaren huizenkopers. Heeft ook fijn onderzoekswerk gedaan mbt mogelijke grondvervuiling in de tuin bij een bezichtigd huis. Kwam met reële en eerlijke inschattingen van de prijs en dat samen met een goede o…