Duynhage Makelaardij
Duynhage Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Den Haag. Met jarenlange ervaring en diepgang in de regio, helpen wij u bij elke stap op het vastgoedpad. Of u nu koopt, verhuurt of taxeert, wij staan voor u klaar met deskundigheid en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw wensen. Wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Soestdijksekade 233
2574AH Den Haag
€ 399.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Balsemienlaan 116
2555RD Den Haag
€ 325.000 k.k.
€ 4.221/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Buitenklingen 53
2554BT Den Haag
€ 875.000 k.k.
€ 5.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kamperfoelieplein 3
2563HW Den Haag
€ 475.000 k.k.
€ 3.322/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoefbladlaan 49
2555EB Den Haag
€ 425.000 k.k.
€ 4.337/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Rossinilaan 335
2551MV Den Haag
€ 239.000 k.k.
€ 5.196/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Mozartlaan 380
10Saskia is een bijzonder professionele makelaar die oog en oor heeft voor jouw wensen en vragen als verkoper. Doordat ze je stap voor stap meeneemt in het proces, begrijp je zaken zoals prijs, de markt en al wat bij een verkoop komt kijken volledig. Daarnaast beschikt ze over een uitstekend netwerk voor zaken die buiten haar werkzaamheden liggen. Het belangrijkste aan Saskia is: je kunt haar vertrouwen en ze komt haar afspraken na. Is altijd goed bereikbaar en reageert snel en ac…
-
Arabislaan 14
9Goede en prettige communicatie, reageren snel, hebben veel kennis van zaken, zetten huis voor reële prijs op de markt en regelen alles. Kortom TOP
-
Schelfhoutstraat 21
10Ik ben enorm tevreden. Zij had enorm veel ervaring, hield mij op de hoogte van de voortgang,. Zij was goed bereikbaar en hield zich aan de afspraken. Alles verliep zo soepel. En wanneer ik het spannend vond kon zij mij, vanuit haar ervaring, geruststellen .
-
Rhijnesteinstraat 16
10Zeer kundige makelaar, alles was snel geregeld. Prettig in contact. Ze heeft ons geholpen met aankoop en verkoop en is zeer succesvol verlopen.
-
Perenstraat 165
10Duidelijke communicatie en prettige onderlinge sfeer. Snel gehandeld en juiste adviezen. Behulpzaam en correct.
-
Laan van Meerdervoort 1177
9Regelmatig contact en advies over de te nemen acties . Zo is ons huis tijdens de zomervakantie even van de markt gehaald en na de vakantie was er weer momentum en is ons huis naar tevredenheid verkocht .