HappyHome Makelaars Land van Cuijk
In hartje Cuijk staat HappyHome Makelaars Land van Cuijk voor persoonlijke en gedetailleerde begeleiding in alle stappen van de woningtransactie. Wij combineren makelaardij, inrichting en onderhoud om jou zorgenvrij te helpen kopen, verkopen of verhuren. Onze focus ligt op een stressvrije en transparante werkwijze, waarbij jouw wensen centraal staan. Wij bieden een volledige oplossing van A tot Z, met één aanspreekpunt voor verkoop, aan...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Diemewei 4604
6605XJ Wijchen
€ 369.000 k.k.
€ 4.290/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Singel 1940-1945 12
5341VB Oss
€ 279.000 k.k.
€ 4.102/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Pistoletdreef 9
5431AR Cuijk
€ 219.000 k.k.
€ 2.380/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
20 reviews op Google
-
Cin Faro
10Ik heb Happy Home Makelaars vol vertrouwen geadviseerd toen mijn kennis haar woning in de verkoop wilde zetten. Dat is tot in de puntjes verlopen met een vlotte verkoop als resultaat. Top!
-
Marleen Fransz-Miedema
10Etiënne is een ondernemer mee het hart op de juiste plek. Prachtige vloer gekozen en deze is vakkundig met veel service bezorgd. Etiënne denkt mee van begin tot einde en zorgt dat alles keurig verloopt. Communicatie is super. Wij komen nergens anders meer! Je kan voor alles terecht in de zaak in Cuijk. Wij zijn fan! Op naar de volgende mooie klus.
-
Jesse Schaap
10het lukte ons maar niet om aan een woning te komen toen hebben we etiënne als aankoop makelaar genomen en 2 bezichtigingen verder hadden we een woning hij is ook een enorm vrolijke en meedenkende man ik raad iedereen aan om zaken te doen met happy home makelaars je krijgt er geen spijt van
-
Kim Pardoel
10Zeer fijne makelaar, helpt u met u wensen voor u nieuwe woning ook altijd bereikbaar. Dus zeker een aanrader
-
k knipmeyer
10Vanaf het moment van kennismaken tot het bieden op een woning is HappyHome makelaars / Etienne een professioneel kantoor met een kundige makelaar. Vriendelijk gastvrij en altijd bereikbaar. Ik raadt HappyHome makelaars echt aan.
-
Stijn
10Etiënne heeft super geholpen. Persoonlijk, duidelijk en snel geregeld!
-
Angelique Huting
10Etiënne, van Happy Home staat klaar wanneer je hem belt of hij belt je terug. Komt zijn beloftes na. Super fijn om zaken met hem te doen