Kolmeijer Land van Cuijk
In de regio Land van Cuijk staat Kolmeijer Land van Cuijk bekend als betrouwbare partner bij de koop en verkoop van woningen. Met een persoonlijke aanpak en veel inzet, helpen wij u bij elke stap van het proces. Wij zijn er voor u, van de eerste afspraak tot en met de overdracht. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en taxaties aan. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen. Wij beschikken over certificaten zoals Vastgoe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Veldoven 11
5432MB Cuijk
€ 480.000 k.k.
€ 5.053/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Raamdijk 20
5361JN Grave
€ 360.000 k.k.
€ 3.051/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oliestraat 26 b
5361GN Grave
€ 515.000 k.k.
€ 4.256/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 80 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Coothweg 6
5371AB Ravenstein
€ 1.075.000 k.k.
€ 4.954/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 1440 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 13
6585AT Mook
€ 750.000 k.k.
€ 4.438/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 450 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zandberg 12
5431BK Cuijk
€ 750.000 k.k.
€ 5.639/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (86)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
86 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
66 reviews op Google
-
Jolanda Pete Németh
10Hele prettige begeleiding door Mark bij de verkoop van het appartement van mijn vader in Cuijk. Reëel, eerlijk en duidelijk met steeds voldoende ruimte voor overleg, onze eigen wensen en inbreng. Kortom: erg tevreden!
-
Peter Florop
10Heb de samenwerking met Kolmeijer als zeer prettig ervaren. Informatie was helder en duidelijk en met vragen kon ik altijd bij hen terrecht. Tevens de afwikkeling en begeleiding in de verkoop van het huis was prima verzorgd
-
Ilani
10We hebben een fantastische ervaring gehad met Mark bij de aankoop van ons eerste huis. Kolmeijer Land van Cuijk was ontzettend behulpzaam, altijd bereikbaar om onze vragen te beantwoorden en heeft ons door het hele proces begeleid. Wat ons echt imponeerde, was dat ze een huis voor ons vonden dat niet eens te koop stond. We zijn erg dankbaar voor hun steun en bevelen hen van harte aan iedereen die een huis wil kopen.
-
sjoerd Peeters
10 -
T van der Poel
10 -
Sven Kersten
10Super geholpen!
-
Maurice Hillebrink
10 -
Finn Heijl
10 -
Floris
10 -
Nhil
10 -
Mareno Floris
10Zeer goed geholpen door Mark. Altijd goed bereikbaar, vriendelijk en heel behulpzaam! Al met al zeer positief!
-
Teun Altunyuva
10Mark heeft ons heel goed geholpen met het kopen van een huis. Goede communicatie, erg duidelijk en professioneel. Het proces verliep soepel en wij raden het zeker aan. Mark en team, bedankt!