HP Makelaardij & Vastgoedbeheer
In Groningen staat HP Makelaardij & Vastgoedbeheer voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij richten ons op de wensen van onze klanten en streven ernaar om elke transactie soepel, duidelijk en met professionele begeleiding te laten verlopen. Wij bieden zowel verkoop als verhuur aan en werken met een transparante, all-inclusieve benadering. Onze dienstverlening is gericht op resultaat en we spreken Nederlands en Engels. Wij c...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Verlengde Haerderweg 5 R O5
8085RJ Doornspijk
€ 119.500 k.k.
€ 2.354/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brederostraat 17
6006MT Weert
€ 399.000 k.k.
€ 3.874/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Roermondseweg 160
5935AE Steyl
€ 388.000 k.k.
€ 3.959/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Louis Davidsstraat 283
2551EH Den Haag
€ 325.000 k.k.
€ 3.915/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Nieuwegracht 22
1441GS Purmerend
€ 600.000 k.k.
€ 5.128/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 60 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Wilhelminastraat 44 1
7511DP Enschede
€ 195.000 k.k.
€ 5.270/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 37 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Een funda gebruiker
8Goede service, meedenkend, vriendelijk en altijd bereid de pagina op Funda te verbeteren en/of aan te passen.
-
Schoolstraat 64
9Wij hebben een fantastische ervaring gehad met deze makelaar. Paul nam rustig de tijd om onze wensen te begrijpen en dacht in alles met ons mee. De presentatie van de woning was professioneel en de strategie bleek zeer effectief. Tijdens het hele proces werden we steeds netjes op de hoogte gehouden; geen vraag of moeite was te veel en de bereikbaarheid was uitstekend. Dankzij zijn deskundigheid en betrokkenheid is ons huis snel verkocht Het vaste tarief van deze makelaar is keu…
-
De Genestetstraat 5
10Paul heeft mij super geholpen en begeleid met de verkoop van de woning! Ik kan de diensten aanbevelen.
-
Mag van der Sluis
10Fijn werken met HP Makelaardij 👍 …
-
Karin Klooster
10We hebben het contact met Paul als erg prettig ervaren. Er was goed overleg, hij handelde snel en hield ons steeds netjes op de hoogte. Kortom: fijne samenwerking en absoluut een aanrader!
-
De Spanten 1
10Goede begeleiding, snel en makkelijk bereikbaar. Zet een stapje extra waar nodig. Hele fijne rustige benadering. Ik kan Paul iedereen aanbevelen!
-
Anne Zwart
10We zijn heel blij dat we onze woning met behulp van Paul hebben kunnen verkopen. Het contact is fijn, soepel. Paul geeft goed advies over de vraagprijs en de zaken er omheen. Geen vraag is te veel en we hebben onze woning snel verkocht! Bedankt Paul!