Nijdam Makelaars - 'Vakmensen in makelen'
In Roden staat Nijdam Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelarij. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de vastgoedmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met passende oplossingen. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met expertise in diverse...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nijstad 2
9481GR Vries
€ 699.000 k.k.
€ 4.236/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 397 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wentel 3
9649KG Muntendam
€ 399.000 k.k.
€ 3.470/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Poortweg 3
9363TJ Marum
€ 725.000 k.k.
€ 3.625/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Olde Hofweg 3
9337TD Westervelde
€ 699.000 k.k.
€ 3.585/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 3870 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Roordaweg 1 A
9365PN Niebert
€ 685.000 k.k.
€ 3.513/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 7890 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht onder voorbehoud
Ereprijs 13
9302AM Roden
€ 285.000 k.k.
€ 3.353/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Aukemastraat 6
10Hele fijne communicatie en denken graag met je mee. Ook voor de aankoop van ons nieuwe huis heel goed geholpen. Echt top!
-
Schieland 20
10Net als vorige keer, perfecte behandeling met succesvol resultaat door verkoop.Inge Maarten en Jocel bedankt!
-
Terheijlsterweg 35
10Door de actieve, deskundige en fatsoenlijke houding van deze makelaar, is onze zoektocht naar een woning van korte tijd geweest. Wij zijn door Jocel zeer goed begeleid, ook in het beoordelen van de kwaliteit van een woning.
-
Tjibbe van den Bergstraat 19
10Deskundigheid! Erg prettig in contact in het samenwerken voor goede verkoop van de woning. Meedenkend. Gave PR gemaakt van de woning.
-
Maatlanden 2
9Goede begeleiding gehad, alles prima geregeld rond bezichtigingen en andere activiteiten rond de verkoop. Heel fijn was ook het begrip voor de bijzondere omstandigheden rond de verkoop van onze woning. Mooie creativiteit van reclame maken.
-
Saleem Abbas
10 -
Driegraas 41
10Nijdam makelaars, Jocel is een waanzinnig goede en professionele makelaar! Het kantoor is echt heel goed, met personen die hun vak verstaan en plezier in hun werk hebben.
-
Zuidveldigerweg 4
10Vriendelijk, deskundig, bereikbaar, goede uitleg. Van begint tot eind een prettige samenwerking en een hele goede ervaring.
-
Heidebindersweg 26
9Super,alles goed geregeld Zeer kundig in zijn werk Heeft alles uit de kast getrokken om het huis goed te verkopen Is aan te bevelen