Peter de Kok Makelaardij
In het hart van Eindhoven, waar vastgoed en toewijding samenkomen, staat Peter de Kok Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jarenlange ervaring in de regio, staat het kantoor voor een solide partner op wie je kunt rekenen bij elke stap van de vastgoedreis. Of het nu gaat om verkoop, aankoop of taxatie: we staan voor je klaar met kennis en passie. Met een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Opera 46
5629NC Eindhoven
€ 569.000 k.k.
€ 3.793/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Kromme Haagdijk 66
5706LN Helmond
€ 789.500 k.k.
€ 3.889/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 535 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Pastoor Sickingstraat 48
5614HV Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 5.051/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pastoor Sickingstraat 114
5614HV Eindhoven
€ 379.000 k.k.
€ 5.264/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Snijpaardje 36
5684KD Best
€ 795.000 k.k.
€ 4.907/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Heikampen 102
5672SP Nuenen
€ 485.000 k.k.
€ 3.943/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
-
Spaarnestraat 24
9Fijne makelaar die duidelijk weet waar hij over praat. Het contact verloopt prettig en professioneel. Afspraken worden netjes nagekomen, wat zorgt voor vertrouwen en een soepel proces. Zeker aan te raden.
-
Gelaarsde Kat 48
10Goed en fijn contact. Goed bereikbaar voor vragen. Veel kennis van zaken. Geeft een eerlijke en haalbare prijsopgave van het te verkopen huis. Kent de huizenmarkt heel goed.
-
Willem Sengershof 16
8De verkoop is snel en ordelijk verlopen, verder heb ik aan deze toelichting niets meer toe te voegen.
-
Beryl 14
9Fijn contact, goed bereikbaar, goede tips en adviezen over de markt en de aandachtspunten van de (allemaal) samen bezochte huizen.
-
1e Lieven de Keylaan 92
10Goed contact. Veel kennis over de markt in Brabant in elk geval. Wat kopers willen. Peter heeft echt goed geholpen met het voorbereiden van het huis voor verkoop. Wat we wel en niet hebben gedaan. Zeer nuttig en zeer succesvolle verkoop.
-
Sneeuwheide 36
7Wij vonden dat de begeleiding soms echt beter kon. We moesten heel veel zelf vragen en ondernemen richting Peter, en overal zelf achteraan. Ontzorgen is oa een taak van een makelaar vinden wij en dat heeft hij ons niet altijd. We hebben echt veel zelf moeten doen en regelen en er was regelmatig onduidelijkheid.
-
Diekirchlaan 139
10Het contact met makelaar was zeer prettig, hij had kennis van zaken en gaf ook goed advies. De makelaar had zich vooraf ook goed ingelezen.