HOF Makelaar Taxateur
HOF Makelaar Taxateur staat voor betrouwbare en doelgerichte makelaarsdienstverlening in Hoofddorp en de omgeving. Wij zijn uw partner bij de verkoop of aankoop van uw woning en zorgen ervoor dat u met vertrouwen kunt kiezen voor de juiste oplossing. Onze ervaring en passie voor het makelaarsvak zorgen voor een persoonlijke aanpak, waarbij we onze klanten actief begeleiden vanaf de eerste stap tot en met het sluiten van de deal. Wij zij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Witsmeerstraat 12
2131ZP Hoofddorp
€ 410.000 k.k.
€ 5.256/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Amazonenstraat 41 H
1076LG Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.722/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Uiterweg 274
1431AW Aalsmeer
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Verlaat 60
2451ZR Leimuiden
€ 565.000 k.k.
€ 4.870/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Lauwers 28
2134ZT Hoofddorp
€ 435.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Friedalaan 35
1161TJ Zwanenburg
€ 539.000 k.k.
€ 4.944/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
53 reviews op Google
-
TOKS 39
10Vakkundig, klantvriendelijk, snelheid dienstverlening
-
Reinier Bos
10 -
Maria Vallejos
10Uitstekende taxateur Vincent) Heel prettig contact.
-
Annelotte Bakker
10 -
Monica Krop
10Snelle afhandeling taxatie / keurig op tijd
-
Carl Curfs
10Fijne communicatie en snelle afhandeling. Zeer tevreden!
-
pim ten Hooven
10Vlotte afhandeling en keurige rapportage. Aan te raden als u op zoek bent naar een koopwoning of uw huis te koop wilt zetten.
-
Varun Gurjar
10Geweldige ervaring en een tijdig rapport.
-
Berry van Ruth
10 -
S
10 -
Pavane 3
10Vincent is heel goed bereikbaar, voor kleine vragen maar ook de belangrijkste en grote vragen. Hij denkt met je mee en denkt aan alle details. De verkoop verliep zorgeloos voor ons, top als je de eerste keer een woning verkoopt!
-
Colin Jonkhout
10 -
S Domotor
10Uitstekende service - professioneel, grondig en binnen 24 uur een duidelijke waardebepaling afgerond. Een echte aanrader!
-
Wil Olie
10 -
Petra Van Rijn
10 -
Marjolein W.
10 -
Jack van Dooren
10Erg tevreden over de snelle, vlotte en adequate manier waarop Vincent van HOF Makelaardij & Taxateur eind december, rond de feestdagen, in hoog tempo een taxatierapport heeft opgeleverd. Het rapport was volledig naar tevredenheid.
-
Silvia Casas
10“Een fantastische ervaring. Zeer professioneel en efficiënt, en hij heeft uitstekend werk geleverd door de waarde van ons droomhuis nauwkeurig te bepalen. Een echte aanrader.”