Ab Gaasbeek Makelaardij
"Een vertrouwd adres in Renswoude en omgeving!"
Ab Gaasbeek Makelaardij staat al meer dan 30 jaar bekend als betrouwbare partner in de huizenmarkt van Renswoude en omgeving. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop en verhuur, biedt het kantoor persoonlijke begeleiding bij elke transactie. De ervaring en kennis van de markt zijn hierbij centraal, zodat klanten gerustgesteld kunnen zijn over de juiste keuzes. Bijzondere aandacht gaat naar nieuwprojecten, waarbij het k...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ringbaan 8
3925RV Scherpenzeel
€ 695.908 k.k.
€ 4.901/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 296 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
van Reedeweg 72
3927BW Renswoude
€ 550.000 k.k.
€ 4.198/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Taets van Amerongenweg 2 06
3927BK Renswoude
€ 575.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Taets van Amerongenweg 2 12
3927BK Renswoude
€ 459.000 k.k.
€ 5.464/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Taets van Amerongenweg 48
3927BL Renswoude
€ 495.000 k.k.
€ 6.266/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 269 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 16
3927BR Renswoude
€ 635.000 k.k.
€ 4.568/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 401 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Molenstraat 8 2
10Het contact is al jaren goed en persoonlijk. Ze denken goed met je mee en hebben kennis van zaken.
-
Watersnipweide 55
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze makelaar. Zowel bij de aankoop als de verkoop van onze woning zijn we heel goed begeleid. Ze nemen ruim de tijd voor bezichtigingen, luisteren echt naar onze wensen en komen telkens met eerlijk en deskundig advies. Dankzij hun inzet en persoonlijke aanpak voelden we ons op ons gemak tijdens het hele proces. Een makelaar die je met een gerust hart kunt aanbevelen – professioneel, betrokken en betrouwbaar.
-
Hoofdweg 184 C
10Is goed verlopen duidelijk en een goede prijs voor het appartement.mee denken over de prijs was moeilijk samen kwamen we er uit.
-
Molenstraat 8 1
9Erg tevreden over het contact met de makelaar, leggen beide goed en duidelijk uit. Na elke dag van bezichtigingen werd ik even gebeld om kort door te nemen hoe het was gelopen, dit vond ik erg prettig.
-
Dickerijst 6
9Het contact met Ab en Hanneke verliep heel prettig, goede uitleg en een fijne communicatie waardoor de verkoop van huis soepel verliep.
-
van Reedeweg 81
10Goede en juiste communicatie, is ook in de avond bereikbaar. Vooraf duidelijkheid over de te nemen stappen overeengekomen. Zeer kundig en discreet, prettig om zaken mee te doen.
-
R Bos
10Fijne communicatie en duidelijk op advies gebied. Veel ervaring in en rond Renswoude. Weten waar ze het over hebben en kijken met een realistische blik naar de markt. Niks is te veel. Ab en Hanneke verdienen een dikke 10!