Harry Moes Makelaardij
Harry M.A.W. is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft zich gespecialiseerd in het verhuren en verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid. Door zijn geduldige en professionele aanpak heeft hij zich een goede naam opgebouwd in de regio. Hij luistert aandachtig naar de wensen van zijn klanten en zoekt altijd naar de beste oplossing. Zijn kennis van de markt en zijn netwerk zorgen ervoor dat...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Narcishof 11
5482MS Schijndel
€ 30.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 18 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Verkocht
Juffr Tempelmanlaan 14
5673AD Nuenen
€ 850.000 k.k.
€ 5.090/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Narcishof 8
5482MS Schijndel
€ 450.000 k.k.
€ 3.284/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Plevierstraat 8
5738BE Mariahout
€ 475.000 k.k.
€ 4.203/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Molendijk-Noord 105
5482WX Schijndel
€ 850.000 k.k.
€ 3.159/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 2795 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Havenweg 6
5735SH Aarle-Rixtel
€ 595.000 k.k.
€ 3.718/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 479 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (12)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
12 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Hendrika Petersen
10Ook wij kochten ons nieuwe huis via makelaar Harry Moes. Hele vriendelijke man die bij de eerste bezichtiging 1.5 uur de tijd nam. Fijn om zo goed alles in je op te nemen. Bij vragen van onze zijde, ook over bouwtekeningen enz. antwoordde hij snel en kundig. Harry, bedankt
-
Molendijk-Noord 105
10Zeer tevreden over onze makelaar Harry Moes, Fijne samenwerking, hij stond altijd voor ons klaar !!!
-
Mariastraat 54
10Harry is heel deskundig en neemt de tijd. Hij heeft veel kennis over de markt waardoor de prijsstelling goed is en weet hoe je het beste kan onderhandelen. Ook zijn bouwkundige kennis is erg goed. Wij vonden het erg fijn dat hij ons bij het hele proces heeft ondersteund en we met alle vragen terecht konden.
-
Herenlaan 99
10Wij zijn zeer tevreden met makelaar Harry Moes. Heeft ons erg goed geholpen. We raden hem ook zeker aan. Topper is hij👌
-
Dijkmanstraat 28
10Een zeer fijne makelaar die op veel vragen weet te beantwoorden. Rustige,aardige man. Legt goed alles uit. Neemt de tijd voor je. Makkelijk om een afspraak met te maken.
-
Zuiderklamp 69
10Harry heeft met heel veel zorg de verkoop van het huis geregeld. Hij is kundig, goed bereikbaar en heeft op alle vlakken met ons meegedacht. Helemaal top!
-
Julianastraat 29
10Zeer netjes en rustig samen tot een passende aanbieding gekomen met een nette marktconforme prijs. Niet te hoog en niet te laag. Telkens netjes op de hoogte gehouden van de bezichtigingen en terugkoppeling van de bieding. Echt een aanrader