Van den Buijs Garantiemakelaars
"Van een Garantiemakelaar mag u meer verwachten."
Van den Buijs Garantiemakelaars is sinds 2002 gevestigd in het centrum van Nuenen. Wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en innovatieve oplossingen bij aankoop, verkoop of verhuur van woningen. Onze dienstverlening strekt zich uit over Nuenen, Geldrop, Eindhoven, Helmond en de omliggende regio’s. Bovendien verzorgen wij professionele taxaties voor diverse doeleinden, zodat u altijd op de hoogte bent van de waarde van uw woning....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Heijbloem 24
5673PJ Nuenen
€ 725.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vincent van Goghstraat 27
5671GW Nuenen
€ 449.000 k.k.
€ 4.196/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
De Elshorst 23
5735JC Aarle-Rixtel
€ 500.000 k.k.
€ 4.385/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 338 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Bloemhoefstraat 10
5674NT Nuenen
€ 700.000 k.k.
€ 4.635/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Hazelhoenhof 15
5672VE Nuenen
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Opwettenseweg 110
5674AD Nuenen
€ 475.000 k.k.
€ 4.094/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
33 reviews op Google
-
Barry Andrews
10Zeer tevreden over de verkoop van ons huis. De communicatie was helder en prettig, en we werden goed begeleid gedurende het hele proces. Dankzij het deskundige advies is onze woning snel en tegen een mooi resultaat verkocht. Zeker een aanrader!
-
Bastiaan Rats
10Eerlijke makelaar met verstand van zaken.
-
Frank Van de Klundert
10Patrice is een makelaar met veel kennis van de markt en altijd bereid tot het geven van het juiste advies.
-
Opwettenseweg 110
8Een goede begeleiding en een fijn persoon. Bij de vele vragen die wij hadden, wa deze makkelijk benaderbaar en gaf super snel antwoorden op de vragen die ik had.
-
Wederikdreef 19
9Patrice van den Buijs is een heel fijne makelaar. Heldere en genoeg communicatie, duidelijk belang van verkoper voor ogen, realistisch en zet zich hard in. Niet goedkoopste oplossing, maar zijn prijs was wel iets lager dan andere makelaars uit dorp. Helemaal tevreden.
-
Wilbert Bannenberg
10zeer persoonlijk, deskundig en efficient geholpen door Patrice.
-
Hans Lenssinck
10Patrice van den Buijs is een uiterst kundige makelaar die ons zeer goed geholpen heeft meerdere huizen in de familie te kopen en te verkopen. Hij is daarnaast ook nog attent en zeer vriendelijk, kortom aan iedereen aan te bevelen.
-
Ad Egelmeers
8Prima geholpen met de verkoop. Boven verwachting het huis (zeer) snel verkocht voor een prima prijs!