Van Edens Makelaardij
In de Drachtstercompagnie staat Van Edens Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, biedt het kantoor een solide basis voor elke makelaarstransactie. Uw wensen staan centraal in alles wat we doen. Onze dienstverlening is gericht op transparantie, professionaliteit en persoonlijke aandacht. Wij werken met een duidelijke en...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Paul Krugerstraat 7
8861GG Harlingen
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Paul Krugerstraat 11
8861GG Harlingen
€ 219.500 k.k.
€ 2.888/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Molepaed 49
8855HG Sexbierum
€ 199.500 k.k.
€ 2.375/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 251 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Terppaed 2
8855CE Sexbierum
€ 375.000 k.k.
€ 2.697/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 409 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Roptastate 47
8926RL Leeuwarden
€ 195.000 k.k.
€ 2.096/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Buorren 54
8851EP Tzummarum
€ 299.500 k.k.
€ 2.037/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Terppaed 2
9Prettige en leuke makelaar in omgang. Stond altijd klaar om vragen te beantwoorden. Duidelijke communicatie en voerde altijd goed overleg. Helaas werd de eerste koop teruggedraaid, daarna snel een vervolgplan opgezet waardoor de woning alsog redelijk vlot werd verkocht.
-
Paul Krugerstraat 11
10Zeer fijne makelaar. Persoonlijk, goede adviezen en staat altijd voor je klaar! Werkt niet als de meeste makelaars met een courtage, wat voor ons financieel erg aantrekkelijk was.
-
Molepaed 49
-
Spoarstrjitte 7
10Het contact met de makelaar was zeer aangenaam. Hij wist precies waar hij het over had en wij wisten wat we konden verwachten.. En een groot voordeel een vaste prijs met fotoreportages..dus geen courtage.. TOP makelaar
-
Menne Kamminga
8Fantastische rondleiding in muis huis gehad. Voelde heel goed.
-
Friesestraatweg 378
8prima werk geleverd. en goed bereikbaar voor overleg. Waardoor ons huis op een prettig manier vlot is verkocht
-
Beetgumerdwarsstraat 9
10Een kundige en sociale makelaar voor een eerlijke prijs. Zo tref je ze niet vaak! Een absolute aanrader!
-
Foarwurk 7
10Het verliep allemaal heel gemoedelijk er werd goed geluisterd. Ons huis is binnen 1 week verkocht naar volle tevredenheid. Kon met allerlei vragen bij de makelaar terecht. Zeer deskundige man.