Domstad Makelaars B.V.
"Tevreden cliënten, daar doen we het voor."
Domstad Makelaars B.V. staat voor persoonlijk en doelgericht werken in de Utrechtse woningmarkt. Sinds de jaren zeventig ontwikkelen we als lid van NVM onze professionaliteit, niet door technologie, maar via een intensieve benadering van onze cliënten. Wij luisteren naar uw wensen en geven u duidelijkheid over de mogelijkheden, kosten en stappen die voorafgaan aan een koop of verkoop. Onze makelaars nemen u mee in een vrijblijvend gespr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Palmstraat 56
3572TD Utrecht
€ 850.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoola van Nootenstraat 346
3521HB Utrecht
€ 549.000 k.k.
€ 9.804/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Karel Doormanlaan 161
3572NS Utrecht
€ 475.000 k.k.
€ 5.723/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Kloosterdrift 13
3436TC Nieuwegein
€ 335.000 k.k.
€ 4.785/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Pelikaanstraat 40
3582SG Utrecht
€ 475.000 k.k.
€ 6.418/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
M.P. Lindostraat 27 BS
3532XG Utrecht
€ 475.000 k.k.
€ 5.792/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (13)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
13 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Vancouverdreef 15
10Professionele en realistische aanpak. Trudy schept een sfeer van vertrouwen voor potentiële kopers. Zakelijk en ook gezellig.
-
Ellen Smit
10 -
Mendelssohnstraat 70
10Domstad Makelaars, Trudy Kempees, had ik eerder al leren kennen toen ze een heel goede indruk maakte bij de koop van mijn nieuwe woning. Ook bij de keuze voor een makelaar voor de verkoop van mijn huis sprong ze er uit. Bij Trudy geen fratsen of snoepjes om je binnen te halen. Ze is duidelijk in wat ze voor je kan betekenen, geeft goede adviezen, staat open voor je eigen ideeën en is zeer bereikbaar voor vragen of opmerkingen. Bovendien is het een prettig, warm mens. De verkoop …
-
Casper ‘Каспер Мюллер’ O’Neil
2 -
Zck
8 -
richard teunissen
10Makelaar Trudy Kempees, top Makelaar, zeer persoonlijke benadering.
-
Steven Kramer
10Een ontzettend prettige ervaring met Trudy gehad. Het contact heb ik als zeer persoonlijk, prettig en professioneel ervaren. Trudy maakt van het makelaarschap een vak!
-
Luc Kramer
8Keurig netjes terug gebeld. Ook al waren ze geen partij maar een andere makelaar namelijk domvast.
-
Rob van der Made
10Trudy Kempees is een betrokken makelaar, die meedenkt en op het juiste moment adviseert en bijstuurt. Het hele verkoopproces is naar volle tevredenheid verlopen
-
jan rheenen
8Go de service
-
Hardy Damen
10 -
Mohammed Dahmane