Hendriks Makelaardij Roermond
"Alles in huis voor jouw ideale thuis!"
Wij brengen mensen en huizen samen – dat is ons vak en onze passie. Of je wilt verkopen, aankopen of een nieuwbouwwoning zoekt: bij ons vind je alle expertise onder één dak. Ook voor hypotheek en verzekeringen kun je bij ons terecht. Zo maken we het je gemakkelijk en bieden we zekerheid. Hendriks Makelaardij is al jaren een vertrouwd adres in de regio. Dankzij ons landelijke netwerk van ruim 30 kantoren profiteren klanten van sterke mar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kitskensdal 35
6045EX Roermond
€ 445.000 k.k.
€ 3.589/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 522 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St.Medardusstraat 12
6019CJ Wessem
€ 325.000 k.k.
€ 3.186/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Achter de Cattentoren 33
6041DZ Roermond
€ 425.000 k.k.
€ 4.126/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Suikerdoossingel 21
6051HN Maasbracht
€ 415.000 k.k.
€ 3.320/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Brikkenoven 27
6042WB Roermond
€ 650.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Broekmolen 12
6136VP Sittard
€ 435.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (176)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
176 reviews totaal
Funda
50 reviews op Funda
126 reviews op Google
-
Zavelveldweg 10
10We are so happy of choosing Hendriks as our makelaar to sell our house. Contact was perfect, we were informed about every detail. The personal portal also helps a lot, we could follow all process without absorbing the office. We're recommending Hendriks Makelaardij!
-
Carool Grispen
2Aangemeld voor de open taxatie dag van 18 april. Ontvangen mailtje dat ze contact opnemen. Niemand heeft verder contact opgenomen.
-
Sportparklaan 17
10Vanaf het begin was Joost empatisch en gaf ons het vertrouwen dat de verkoop van het huis van onze ouders in goede handen was. Het was fijn dat het contact via WhatsApp, email en als het nodig was telefonisch, heel direct en duidelijk was. Joost was goed bereikbaar en reageerde heel snel, kortom een heel goede communicatie. Ook het aanvragen van het energielabel en het maken van de foto's werd heel goed begeleid en liep perfect. Het huis was binnen 2 weken verkocht. We zouden de…
-
Kasteel Frymersonstraat 33
10Verkoopstrategie was in lijn met mijn wensen en ideeen. Incentive om meer te betalen boven de vraagprijs, was voor mij een goed bod alsook de no-pay no-cure element van het contract. Daarin maakte Hendriks het verschil met hun offerte tov andere offertes