De Keizer makelaars Vleuten
"Als jij verliefd wordt, blijven wij nuchter!"
In Midden-Nederland zijn we makelaarskantoor met een sterke aanwezigheid in meerdere steden. Onze kennis van de lokale markt en onze ervaring zorgen voor betrouwbare begeleiding bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Of je nu op zoek bent naar een nieuw adres, financieel advies nodig hebt of hulp wil bij de verkoop van je woning, wij staan voor je klaar. Onze benadering is persoonlijk en realistisch, met aandacht voor jouw wen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zebraspoor 195
3605GL Maarssen
€ 429.500 k.k.
€ 4.569/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Leersumse Veld 37
3452NC Vleuten
€ 765.000 k.k.
€ 5.169/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Walter Kollolaan 204
3543HS Utrecht
€ 630.000 k.k.
€ 5.526/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Poelruitlaan 11
3451PB Vleuten
€ 685.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bovenpolder 67
3453NN De Meern
€ 545.000 k.k.
€ 5.093/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Arthur Sullivanhof 22
3543JK Utrecht
€ 685.000 k.k.
€ 5.708/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
niels van Lindenberg
10Fantastisch geholpen, absolute aanrader!
-
Mohamed Elharoui
10De Keiser is een zeer deskundige makelaar die ons huis vlot heeft verkocht voor een goede prijs. De communicatie verliep soepel en het hele team is erg professioneel en vriendelijk. Ik raad de Keizer Makelaars absoluut aan bij iedereen die zijn huis wil verkopen of aankopen.
-
De Vischkom 6
10Super fijne partij voor zowel aan als verkoop. Erg tevreden met de service, kennis en kunde. Voor ons geen andere dan de Keizer !
-
Peter Harreman
10Onze samenwerking met “De Keizer Makelaars Vleuten” hebben wij als bijzonder prettig ervaren. Het team werkte uiterst professioneel, communiceerde helder en dacht steeds constructief met ons mee. De betrokkenheid van interieurstylist MOOIS was bovendien een waardevolle aanvulling: dankzij haar advies kwam onze woning optimaal tot zijn recht. Het gehele traject verliep soepel en zorgvuldig, waardoor wij met veel vertrouwen terugkijken op het proces. Een makelaar die wij van harte aanbevelen en in het bijzonder Nick die het hele proces heeft begeleid.”
-
Jur van den Bosch
10Wij zijn zeer tevreden met hoe het verkoopproces van onze woning is verlopen. Dank aan Susan en Daphne voor de begeleiding tijdens de verkoop!
-
Burt Bacharachstraat 10
10Het contact is zeer prettig verlopen. Er was sprake van een prettige samenwerking, zakelijk en en betrokken. Er heeft regelmatig overleg plaatsgevonden. Belangrijk is vertrouwen te hebben in de werkwijze, dit vertrouwen was aanwezig.