Montana Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke woningzorg in de regio Bussum en omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van aankoop, verkoop en verhuur helpen we u graag bij het vinden van uw droomwoning of het succesvol verkopen van uw huidige woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van de nieuwste marktontwikkelingen en woningaanbiedingen. Wij bieden een breed scala aan dienste...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Varenmeent 17
1218AN Hilversum
€ 600.000 k.k.
€ 4.444/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lambertus Hortensiuslaan 102
1412GZ Naarden
€ 365.000 k.k.
€ 5.887/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Aagje Dekenlaan 98
1403HJ Bussum
€ 345.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Tets van Goudriaanstraat 4
1411VA Naarden
€ 395.000 k.k.
€ 5.064/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vlindermeent 85
1218CW Hilversum
€ 525.000 k.k.
€ 4.338/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lange Heul 5
1403NE Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.200/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 278 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Vlindermeent 85
10Petra Visch en Marina de Kleer van Montana Makelaardij zijn erg plezierig in omgang, denken goed mee. Echt een aanrader om voor deze makelaar te kiezen
-
Waldecklaan 20
9Vriendelijke & tegelijk professionele benadering. Pro-actief in meedenken over verkoopbevorderende punten.
-
Soney Keyter
10Montana Makelaardij biedt uitzonderlijke service en expertise. Hun oog voor detail, persoonlijke begeleiding en professionaliteit zorgen ervoor dat het hele financiële planningsproces soepel en stressvrij verloopt. Het team doet er alles aan om uitstekende resultaten te behalen. Ik beveel ze van harte aan – echt fantastisch!
-
Aagje Dekenlaan 34
10Montana Makelaardij provides exceptional service and expertise. Their attention to detail, personalized support, and professionalism make the entire financial planning process smooth and stress-free. The team goes above and beyond to deliver excellent results. Highly recommend using them — truly fantastic!
-
Meidoornstraat 11
9Heel prettig en goed overleg om te komen tot succesvolle aanpak. Vooraf al het huiswerk ( wensen, financiële mogelijkheden, prioriteiten) gedaan om snel te kunnen doorpakken indien dat nodig is.
-
Goeman Borgesiuslaan 36
10Het kontakt liep goed dus zijn wij dik tevreden, ik kan het aan iedereen bevelen. Goed onderling kontakt en afspraken in goed overleg