VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HILVERSUM
"Altijd vijf sterren service, zonder concessies!"
Wonen is meer dan alleen een huis. Bij Voorma en Walch geloven we dat het om persoonlijkheid, passendheid en een gevoel van thuis gaat. Wij willen u niet alleen helpen kiezen uit woningen, maar ook begrijpen wie u bent. Daarom spreken wij u graag persoonlijk aan vóór we beginnen zoeken. Onze makelaars delen regelmatig kennis en ervaring, zodat uw zaak altijd in goede handen is. Sinds 2023 heeft Voorma en Walch een nieuw kantoor in Hilve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Minckelersstraat 28 A
1221KH Hilversum
€ 649.500 k.k.
€ 3.549/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nachtegaalstraat 19
1221KR Hilversum
€ 449.500 k.k.
€ 6.811/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 58
1211EP Hilversum
€ 350.000 k.k.
€ 4.118/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Banckertlaan 279
1215RB Hilversum
€ 37.500 k.k.
- Beschikbaar
Noordereinde 105
1243JK 's-Graveland
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Wisseloordlaan 137
1217DM Hilversum
€ 695.000 k.k.
€ 6.950/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Jacob van Ruysdaelstraat 2
9Het was heel prettig samenwerken met Tiffany de Beer. Ook al zat het tegen, ze hield de moed erin en dat gaf mij ook weer hoop op een goede afloop. Ze reageerde immer snel op vragen. Kortom prima makelaar die ik zeker zou aanbevelen.
-
Kapelstraat 33
9Is niet te benauwd om tegengas te geven, heeft goed inzicht in wensen koper en mogelijkheden markt, geeft reële adviezen over aankoopprijzen, belooft geen gouden bergen met betrekking tot de verkoopprijs, reageert snel en goed op vragen.
-
's-Gravelandseweg 86 27
10Goed contact en proces heeft toch al hoog gespannen verwachting over troffen. Als u om een beoordeling vraagt meen ik zelf te weten hoe veel letters die moet bevatten en dat ik als ik kort en bondig beoordeel die niet kan versturen staat deze enquette in schrille tegenstelling tot de service van de makelaar
-
Ericastraat 46
10Het was erg fijn om met Stijn te werken. Hij was erg goed beschikbaar, het contact was prettig, en hij dacht goed mee waar nodig. Dankzij zijn snelle schakelen konden we snel een nieuw huis kopen, en hebben we ons eigen huis goed verkocht.
-
Middenweg 147
10Bijzonder plezierig, relaxt en professioneel. Mede daardoor hebben we ons huis uitzonderlijk snel verkocht..
-
Saskia Sloot
10Zeer prettig geholpen door Olivier met aankooo van een zakelijk pand.
-
Giek 54