Ben Straatman Makelaardij staat voor betrouwbare en resultaatgerichte makelaarsdienst in Reusel en de omgeving. Wij zijn er voor u, vanaf het eerste advies tot aan de laatste handtekening. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan in ieder stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, open en gericht op resultaat. W...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wilhelminalaan 83
5541CV Reusel
€ 719.000 k.k.
€ 4.411/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 403 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Donkbeemd 22
5094ES Lage Mierde
€ 635.000 k.k.
€ 3.802/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 586 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Boegent 8
5541TG Reusel
€ 379.000 k.k.
€ 3.414/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wilhelminalaan 18
5541CW Reusel
€ 575.000 k.k.
€ 4.832/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zandhorst 29
5094HA Lage Mierde
€ 689.000 k.k.
€ 4.533/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 614 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hertgang 78
5508LR Veldhoven
€ 485.000 k.k.
€ 5.272/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
STAPRO Liften
10 -
Hoogemierdseweg 21
10De woning is snel en voor een zeer mooie prijs verkocht. Deze makelaar heeft veel marktkennis en weet een woning sterk te positioneren, wat heeft geleid tot een uitstekend resultaat.
-
Zeegstraat 60
8Zeer vriendelijke man maar ik moest regelmatig zelf contact zoeken over de te nemen stappen Verder is alles tot nog toe keurig verlopen
-
Luuk Huijbregts
10Ben is een hele prettige, deskundige makelaar en tevens fijn in de omgang. Ons huis was binnen no time verkocht!
-
Ten Einde 17
9Ben is een hele prettige, deskundige makelaar en tevens fijn in de omgang. Ons huis was binnen no time verkocht!
-
de Speelman 27
9Ben heeft ons geweldig geholpen! Deskundig, enthousiast en met goed advies dacht hij overal in mee. Altijd bereikbaar en alles soepel geregeld.
-
Vincent van Goghlaan 8
9Ben is een deskundige en vriendelijke makelaar met een no nonsense houding en werkwijze. Wij zijn erg tevreden.
-
Donkbeemd 19
9Een integere, sympathieke man. Erg toegankelijk, goed bereikbaar en deskundig. Heeft het hele proces goed begeleid.
-
Kendersekker 30
10Heel goed.Als wij contact met hem zochten, en op dat moment niet bereikbaar, dan kregen we een berichtje dat hij op een later moment zou reageren. Wat hij altijd deed. Hij is verder vriendelijk,spontaan, en deskundig.
-
Marialaan 113
8Ben is een makelaar die duidelijk kennis heeft van de huizenmarkt. Is duidelijk in zijn adviezen betreffende de verkoop van het huis.