Duijndam Makelaardij
""Uw Makelaar" samen, deskundig en vertrouwd"
Duijndam Makelaardij staat al 24 jaar voor kwaliteit en persoonlijke begeleiding in Klazienaveen en de omgeving. Wij zijn aangesloten bij Vastgoed Nederland, een van de grootste brancheverenigingen in Nederland met duizenden aangesloten kantoren. Of u op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij begeleiden u door het hele proces met expertise en toewijding. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Klaziena...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oerzand 3
7833EM Nieuw-Amsterdam
€ 220.000 k.k.
€ 2.588/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zuiderdiep 179
7876AJ Valthermond
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Kerkenweg 42
7765BP Weiteveen
€ 315.000 k.k.
€ 2.890/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 626 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Van Echtenskanaal NZ 115
7891AE Klazienaveen
€ 465.000 k.k.
€ 3.321/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 938 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Piepe 18
7891SN Klazienaveen
€ 245.000 k.k.
€ 2.333/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Poolcirkel 12
7891BB Klazienaveen
€ 335.000 k.k.
€ 3.073/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
34 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Van Echtenskanaal NZ 115
10Huis binnen vier weken verkocht. Kon dus niet beter. Korte lijntjes en steeds heel vriendelijk geholpen. Top!
-
De Wieken 26
10Vriendelijke behulpzame mensen. We hebben goed contact tijdens alle stappen van de verkoop van het huis.
-
roef bults
10WIJ WILLEN DUINDAM EEN GROTE PLUIM GEVEN VOOR DE HULP EN BEGELEIDING VAN DE VERKOOP VAN HET HUIS VAN ONZE ZWAGER EEN HEEL GOED KOPPEL
-
Vastenow 211
9Contact met de makelaar was zeer goed. Wij werden van de ontwikkelingen goed op de hoogte gehouden. De onderhandelingen met de uiteindelijke kopers is in onze aanwezigheid op een correcte manier gevoerd en uiteindelijk naar onze volle tevredenheid.
-
Voorstag 12
10Wij hebben een paar jaar geleden ook gebruik gemaakt van de diensten van Dhr. Duijndam van Duijndam Makelaardij te Klazienaveen bij de ver koop en aankoop van een woning. Dit is toen naar volle tevredenheid verlopen. Daarom hebben wij er ditmaal weer gekozen om Duijndam Makelaardij in de arm te nemen. Ook deze keer is de verkoop van onze woning vlot, deskundig en zeer prettig verlopen. Hierbij willen wij Duijndam Makelaardij te Klazienaveen zeker aanbevelen. …
-
Nassaustraat 3 A
9Vakkundige begeleiding. En goed advies. Prettige omgang. En snelle verkoop.. Tevens dicht bij huis. In eigen dorp.
-
Wollegras 5
10Een hele fijne makelaar. Persoonlijk en kundig. Duidelijk in de uitleg en transparant. Van eerste tot laatste contact. Kortom zeer aan te bevelen.