Koster Makelaardij
"Bij ons draait de verkoop van een huis om jou!"
Met een goed gevoel je huis verkopen? Wij van Koster Makelaardij zijn échte mensen-mensen die zich volledig op jou en je situatie richten. Meer dan 55 jaar geven we tijd, aandacht en persoonlijke zorg aan elke klant. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of huur van een woning, wij staan voor je klaar vanaf de eerste stap tot en met de overdracht. Onze ervaring en passie voor vastgoed maken ons betrouwbaar in Gorinchem en de omgeving. W...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter Bauerstraat 56
4205KC Gorinchem
€ 415.000 k.k.
€ 3.517/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Diefdijk 7
4141MD Leerdam
€ 825.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 7205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zusterhuis 7
4201EH Gorinchem
€ 375.000 k.k.
€ 5.952/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 27 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Blauwe Torenstraat 29 d
4201XK Gorinchem
€ 335.000 k.k.
€ 5.583/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Wantschipperstraat 7
4204ET Gorinchem
€ 390.000 k.k.
€ 3.824/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
van Marlotstraat 69
3381CD Giessenburg
€ 835.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 705 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (40)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
40 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Nieuwe Hoven 40
10Echte markt specialisten met duidelijk jarenlangen ervaring en kennis in de lokale markt van Gorinchem. Het was echt een plezier met ze te werken en we kunnen ze makkelijk aanbevelen. Dankjewel voor een fantastisch verkoop process!
-
B Bosch
2Mijn ervaring met Koster Makelaardij is teleurstellend. Meerdere pogingen gedaan om contact te krijgen over een woning, maar er wordt simpelweg niet gereageerd. Voor een makelaar is bereikbaarheid en communicatie essentieel, en dat ontbreekt hier volledig. Mijn advies: zoek een makelaar die wél professioneel met potentiële kopers omgaat
-
bernadet de jong
2Slechte ervaring met Koster Makelaardij. Reageren nauwelijks op berichten en als je al iets hoort, duurt het veel te lang. Als koper voel je je totaal niet serieus genomen. Communicatie kan echt een stuk beter. Zou hier niet snel nog een keer aankloppen.
-
Warmoesstraat 9
10Wij zijn zeer tevreden over Koster makelaardij. Het team stond in alles altijd voor ons klaar. We hebben hobbels moeten nemen, maar ook daarin kregen we alle steun en advies die nodig was. Team Koster bedankt voor jullie inzet.
-
Jennifer Jagroep
10Voor de verkoop van ons huis hebben we onder andere Koster Makelaardij gevraagd voor een waardebepaling. Hiermee waren we tevreden en daarom hebben we ons huis ook via Koster in de verkoop gezet, met een succesvolle verkoop als resultaat. Pluspunten vond ik het fijne contact, de tijd die ze voor ons namen en de goede adviezen. Wat dat betreft was geen vraag teveel. Je kunt merken dat ze veel kennis en ervaring hebben en de lokale markt goed kennen. Ik raad Koster makelaardij dan ook zeker aan!