In Leersum en de omgeving staat Deur Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaardijdiensten. Wij helpen u zorgvuldig en met inzicht bij de verkoop, aankoop of huur van uw woning. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en professionaliteit, zodat u zich volledig op uw eigen wensen kunt concentreren. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxaties, financieel advies en verhuur. Onze wer...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boslaan 65
3958GX Amerongen
€ 1.595.000 k.k.
€ 7.152/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 665 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Overstraat 11 a
3958BR Amerongen
€ 499.500 k.k.
€ 3.872/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester vd Boschlaan 42
3956DC Leersum
€ 949.000 k.k.
€ 4.541/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 388 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Vogelkerslaan 14
3956DL Leersum
€ 600.000 k.k.
€ 4.918/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koningin-Emmalaan 51
3956TA Leersum
€ 598.000 k.k.
€ 5.246/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Planterslaan 9
3956VV Leersum
€ 539.000 k.k.
€ 4.178/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
-
Dooiweg 7 a
10Theo heeft ons heel fijn geholpen met het bezichtigen, bieden en onderhandelen. Hij was goed bereikbaar, stelde zich flexibel op en communiceerde fijn via een gezamenlijke Whatsappgroep met mijn man en mij.
-
Vijverweg 16
10Ontzettend fijne ervaring gehad! De makelaar is zeer vriendelijk en een echte regelaar die al het werk uit handen wil nemen. Wat we vooral waardeerden was het duidelijke verwachtingsmanagement; we wisten precies waar we aan toe waren en wat de volgende stappen zouden zijn. Een absolute aanrader!
-
Nieuwe Steeg 53
10Luistert goed. Heeft verstand van de markt, van het vak makelaar. Blijft rustig onder alle omstandigheden. Gaat actief voor je aan het werk.
-
Livingstonelaan 148
10Onwijs fijn contact met Theo en hij weet je goed gerust te stellen bij de toch wel stressvolle periode van een huis kopen of verkopen. Hele goede ervaring en voor een mooie prijs ons huis verkocht. Theo kon goed meedenken hoe we het huis verkoopklaar konden maken en gaf goed avies.
-
Mondriaanlaan 78
9Theo heeft ons goed geholpen met de aankoop van een huis. De communicatie verliep perfect. Theo is zeer proactief en goed bereikbaar. Naast ondersteuning bij het kopen van een huis heeft hij ons ook geholpen met het regelen van gerelateerde zaken..
-
M.C.Verloopweg 52 II
9Echt een regiokenner en wist daardoor de juiste mensen aan te trekken. Altijd bereikbaar, erg correct duidelijk ik wat de verwachtingen zijn.