Makelaardij Luckerhof
"Een team van vrouwen dat staat als een huis!"
Welkom bij Makelaardij Luckerhof, waar een team van vrouwen samenwerkt als één geheel. Onze kracht ligt in de samenhangende werkwijze en het delen van kennis, wat leidt tot een betere service voor onze klanten. Door elkaars sterken te combineren, bieden we een uitgebalanceerd en betrouwbaar advies bij de aankoop of verkoop van een woning. Onze nadruk ligt op persoonlijk contact en open communicatie, zodat iedere klant zich goed begrepen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Koenestraat 110
3958XH Amerongen
€ 869.000 k.k.
€ 5.465/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 690 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Overstraat 21
3958BR Amerongen
€ 998.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 414 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pr Irenelaan 28
3958XP Amerongen
€ 469.000 k.k.
€ 3.782/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Tol 5
3958CV Amerongen
€ 489.000 k.k.
€ 4.289/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Postmeester 22
3958DC Amerongen
€ 598.000 k.k.
€ 5.200/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Elsterstraatweg 73
3922GE Elst Ut
€ 798.000 k.k.
€ 4.750/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 810 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (98)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
98 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
61 reviews op Google
-
GH Van zomeren
10 -
Holleweg 7 c
10Fijne mensen die weten hoe de markt in elkaar zit en is aardig op de hoogte van de markt in de regio
-
Judith de Pagter
10Bij Makelaar Luckerhof word je door een zeer kundig team professionals ondersteund in het hele verkoopproces. De voorbereiding is grondig en precies. In alles wordt meegedacht en je voelt je als klant ontzorgd.
-
Gerda Dorrestijn
10Bij de verkoop van onze woning was Luckerhof de verkopende makelaar. Wij hebben de samenwerking als erg prettig ervaren! Duidelijke en heldere communicatie en kennis van zaken hebben deze dames absoluut. Wat ons betreft de beste makelaar van de Utrechtse Heuvelrug!
-
Eduard Van Assenbergh
10Goede makelaar met vakkundig en vriendelijke personeel, duidelijk in de communicatie. Werken snel, netjes en voor een fatsoenlijke prijs.
-
Koenestraat 18
8Goede makelaar met vakkundig en vriendelijke personeel, duidelijk in de communicatie. Werken snel, netjes en voor een fatsoenlijke prijs.
-
Wouter
10Wij hebben de woning van onze ouders verkocht met begeleiding van Luckerhof en zijn zeer tevreden over hun aanpak. De communicatie was helder, eerlijk en goed onderbouwd met kennis van de lokale markt. Luckerhof dacht actief met ons mee over prijsstrategie, timing en presentatie van de woning. Er werd transparant geadviseerd over alternatieven zoals herpositionering, styling en het al dan niet aanpassen van de vraagprijs, zonder enige druk om snel beslissingen te nemen. Wat wij vooral waardeerden, is dat verwachtingen realistisch werden geschetst: zowel over verkooptijd, marktontwikkelingen als over kosten en courtage. Daarnaast werd altijd zéér snel gecommuniceerd via de groepsapp waardoor iedereen altijd zeer snel op de hoogte was. Alles werd duidelijk uitgelegd en afspraken werden nagekomen. Kortom: een professionele en betrokken makelaar die niet alleen verkoopt, maar echt meedenkt in het belang van de verkoper. Wij zouden Luckerhof zeker aanbevelen.