Soeteman Makelaars
"Flexibel, professioneel, enthousiast, dienstbaar!"
Het kopen of verkopen van een huis is een moment dat vaak vol emoties zit. Wij begrijpen dat het niet alleen om een woning gaat, maar ook om herinneringen en verhalen. Daarom nemen wij de tijd om jouw wensen serieus te nemen en je door het proces te begeleiden. Of je nu verkoper of koper bent, wij luisteren naar jouw verhaal en helpen je op een manier die bij jou past. Rust & ruimte Soeteman staat voor een rustige en persoonlijke benade...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bankastraat 6
6524MT Nijmegen
€ 395.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Angerensteinstraat 1
6535JL Nijmegen
€ 585.000 k.k.
€ 5.969/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 592 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dingostraat 8
6531PB Nijmegen
€ 385.000 k.k.
€ 4.477/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lievensweg 11
6562XL Groesbeek
€ 375.000 k.k.
€ 3.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kameelstraat 20
6531RW Nijmegen
€ 585.000 k.k.
€ 3.874/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Pater Brugmanstraat 41
6522EH Nijmegen
€ 690.000 k.k.
€ 4.259/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (89)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
89 reviews totaal
Funda
48 reviews op Funda
41 reviews op Google
-
Meijhorst 9305
10De communicatie was goed en to the point. De onderhandeling met de verkoper verloopt verrassend en boven mijn verwachting! Ik ben er zeer content mee.
-
Dommer van Poldersveldtweg 96
10Soeteman heeft m’n woning snel en professioneel op de markt gebracht. De verkoop is soepel, snel en naar zeer tevredenheid verlopen.
-
Jip Weijers
10Hele fijne samenwerking!
-
Paul
2DEZE ZÉÉR ONBETOUWBARE, ZOGENAAMDE MAKELAAR (Bob) IS EEN ONPROFESIONELE MAKELAAR. HIJ HEEFT OOK GEEN BIED LOGBOEK GEGEVEN. (WAARVAN IK NIET WIST DAT HET BESTOND) IK HAD DAAROM TOTAAL GEEN INZICHT IN DE BIEDINGEN. HIJ TOONDE OOK TOTALE DES INTERESSE BIJ DE AAN- EN VERKOOP PROCES VAN DE WONING. BIJ HET PASSEREN VAN DE AKTE, LIET HIJ GEWOON DE NOTARIS WACHTEN. VERDER HEEFT HIJ WILLENS EN WETENS OOK NOG EENS VERKWANSELST AAN EEN HUISJESMELKER. VERDER MOET HIJ ZICH OOK NEGATIEVE HEBBEN UITGELATEN TEGENOVER ANDERE GEÏNTERESSEERDE EN OP HET EINDE KREEG IK NOG EENS TE HOREN DAT DE VRAAGPRIJS HET GEWOON NIET WAARD WAS!! MIJN MEDE FLATBEWONERS ZIJN DE DUPE GEWORDEN VAN ZIJN VERKOOP PRAKTIJKEN. ALLES WAT IK JARENLANG HEB OPGEBOUWD, IS NU IN EEN KEER/KLAP VERNIETIGD. BEN GEWOON INGETRAPT IN ZIJN VERKOOPPRAATJES EN HET WAS ZÉÉR ZEKER GÉÉN PRETTIGE SAMENWERKING! HEB AAN HET GEHEEL EEN GROTE KATER AAN OVERGEHOUDEN!
-
Bram de Morée
10Bob heeft geweldig werk verricht. De samenwerking verliep top en door zijn kunde, is ons huis snel en goed verkocht. Het werk dat Susanne verricht is daarnaast net zo belangrijk, de kracht achter de verkopende mannen. Wij hebben de samenwerking als erg prettig ervaren!