TQ Makelaars Oosterhout
TQ Makelaars Oosterhout staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Oosterhout. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om u te helpen bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en professionaliteit, zodat u zich op uw gemak voelt in elke stap van het proces. Wij bieden een breed aanbod aan makelaarsdiensten, van waardebepaling tot v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Keermanslaan 61
4835GE Breda
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ampèrestraat 7
4904HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 3.038/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pruimboomsteeg 17
4901HP Oosterhout
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Schapendries 104
4901HK Oosterhout
€ 275.000 k.k.
€ 4.435/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Chopinstraat 18
4904ND Oosterhout
€ 350.000 k.k.
€ 2.692/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Beethovenlaan 28
4904MH Oosterhout
€ 375.000 k.k.
€ 2.885/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (84)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
84 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
29 reviews op Google
-
Vinkenslag 20
10Alvorens de opdracht uit te zetten heb ik via een vergelijkingssite van Makelaars een voorselectie aangevraagd obv reviews en eindresultaten. Vervolgens gesprekken aangegaan met de 3 geselecteerden. Wat voor mij de doorslag was om de opdracht aan TQ te gunnen, was de wijze van aanpak en opbouw van deze aanpak en motivatie rondom de waardebepaling van dat moment. Ik ervoer een grondige voorbereiding en Joop was al zeer goed voorbereid tijdens de eerste kennismaking, had zich goed…
-
Prinses Amaliastraat 3
10Meedenkend, kennis van zaken, altijd bereikbaar en fijn in het contact. Weet precies hoe markt in elkaar steekt door uitgebreide kennis en is hierdoor de perfecte sparringspartner.
-
Papendonk 22
10Makelaar is Vriendelijk, duidelijk en snelle communicatie. Zeker een aanrader voor Oosterhout en omgeving.
-
Boterbloem 13
10Joop heeft ons uitstekend geholpen. Hij is echt een ervaren en deskundige makelaar. Hij is altijd eerlijk en oprecht, ook al is de boodschap lastig.
-
Saida El Maghroudi
10Joop is een fijne makelaar die goed communiceert en goed bereikbaar is. Hij heeft mijn huis verkocht en het hele proces heeft hij goed begeleid.
-
Arkendonk 60
10Het contact met Joop verliep naar wens, bereikbaarheid perfect ,of nam kort erna contact op, Ik ben zéér tevreden