076 Makelaardij
Als makelaar in Etten-Leur staat 076 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Met een sterke focus op de regio Etten-Leur en jarenlange ervaring, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Wij beloven een doorlopende, transparante en gerichte aanpak bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop en taxaties, waarbij we gebruik maken van erkende certificaten zoals...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Korte Brugstraat 38
4871XS Etten-Leur
€ 415.000 k.k.
€ 5.253/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Brekeling 4
4871JH Etten-Leur
€ 819.000 k.k.
€ 3.757/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 592 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dreef 12
4875AC Etten-Leur
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vorstendom 4
4871BV Etten-Leur
€ 625.000 k.k.
€ 3.434/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Genestetstraat 29
4873CP Etten-Leur
€ 339.000 k.k.
€ 4.238/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lindenbleek 28
4871WJ Etten-Leur
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (84)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
84 reviews totaal
Funda
52 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Veel kennis van de markt, denken ontzettend goed mee, hele snelle en fijne communicatie! Al met al aan te bevelen!
-
Concordialaan 139 E
10Het hele proces loopt soepel en in een ontspannen sfeer. Erg content over de volledige gang van zaken
-
Zareh Kirakosian
10076 hebben mijn vriendin en ik als zeer prettig ervaren bij de aankoop van ons eerste koophuis! De communicatie verloopt vlot, ze denken echt met je mee en hebben het beste met je voor. Alles gaat transparant en bovendien zijn het hele warme, fijne mensen om mee samen te werken! Kortom: wij raden 076 van harte aan aan iedereen en hopen later opnieuw gebruik te kunnen maken van hun geweldige diensten :)