Kolpa van Leeuwen | Moordrecht
"Kennis van waarde"
Kolpa van Leeuwen Makelaars staat voor deskundigheid, persoonlijkheid en doelgerichtheid in de vastgoedwereld. Door de fusie van twee ervaren makelaarskantoren zijn wij in staat om Nieuwerkerk a/d IJssel en omliggende regio’s nog beter te dienen op het gebied van wonen, bedrijfshuisvesting en taxaties. Wij zijn actief als verkoopmakelaar, aankoopmakelaar, verhuurmakelaar en taxateur. Onze medewerkers zijn actief, enthousiast en hebben j...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Land voor Water 37
2841NC Moordrecht
€ 695.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
West Ringdijk 52
2841LW Moordrecht
€ 839.000 k.k.
€ 4.325/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 972 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Meerkoethof 19
2841NJ Moordrecht
€ 495.000 k.k.
€ 4.626/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Doctor Abraham Kuyperstraat 76
2841CK Moordrecht
€ 387.500 k.k.
€ 3.588/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Oost Ringdijk 4
2841LD Moordrecht
€ 550.000 k.k.
€ 5.445/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
West Ringdijk 51
2841LW Moordrecht
€ 775.000 k.k.
€ 4.754/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 569 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (73)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
73 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
44 reviews op Google
-
IJsselerf 6
9Alles verliep probleemloos en contact was zeer goed. Wat meer moet je hierover zeggen. Zou het niet weten.
-
Boerderijlaan 21
3Slecht advies, lijkt alsof ze met de koper hebben afgesproken daardoor de andere mensen geen kans krijgen.
-
Henk Drenth
10Dianne en haar team hebben ons heel goed geholpen met zowel de aankoop van onze nieuwe woning en verkoop van de oude woning. Duidelijke communicatie, en enthousiasme. We kunnen Dianne van harte aanbevelen.
-
Mandy De waal
10Heel fijn geholpen met de verkoop van ons huis door Dianne & haar Team.
-
West Ringdijk 27
10Het contact was erg goed. We hadden om de paar weken even een gesprek hoe het ging en wat we eventueel nog extra konden doen om ons huis onder de aandacht te krijgen.
-
Schuddebeurslaan 83
9Een prachtige presentatie en een fijne samenwerking! Zeer tevreden met het verkoopproces van de woning.
-
Stefan Wittebol
10Dianne en haar collega’s zijn super gemotiveerd, gedreven, duidelijk en communicatief vaardig. Ik ben super blij dat ik va hun diensten gebruik heb kunnen maken bij zowel de verkoop als bij de aankoop van mijn nieuwe woning. Een echte aanrader !
-
Dineke Gerritsen
10Prettige makelaar met kennis van de markt. We zijn goed geholpen met de aankoop en verkoop van ons huis.
-
Pijlkruid 19
9Het contact met Dianne is prettig verlopen. Het hele proces is soepel gegaan. Je verkoopt niet elk jaar je huis dus dan is persoonlijk contact wel zo fijn. Ga zo door!