Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs
"Deskundig, actief & betrokken!"
Brandsma | De Jong makelaars & taxateurs heeft zijn wortels in een familiebedrijf dat oorspronkelijk als Assurantiekantoor actief was in Ezinge en omgeving. Het bedrijf heeft zich later gevestigd op het gebied van de makelaardij en is sindsdien gegroeid tot een gevestigde naam in de regio. Het kantoor is tegenwoordig actief in Delfzijl, Uithuizen, Hoogezand en Zuidbroek. In Groningen werkt het onder de naam Lagro | Ebens makelaars & tax...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenerf 90
9981EA Uithuizen
€ 297.000 k.k.
€ 4.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Gela Manningalaan 8
9991AG Middelstum
€ 339.000 k.k.
€ 4.708/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 587 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rijksweg 183
9792PE Ten Post
€ 275.000 k.k.
€ 3.198/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 20
9921PB Stedum
€ 450.000 k.k.
€ 1.531/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 294 m²
- Perceeloppervlakte
- 679 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder optie
Allert Meijerlaan 18
9981NR Uithuizen
€ 299.000 k.k.
€ 2.931/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 307 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder optie
Oude Dijk 49
9956PB Den Andel
€ 199.000 k.k.
€ 1.716/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 452 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Bosuil 3
8Prima makelaar, korte lijntjes en persoonlijke benadering. Alles in goed overleg gedaan en we konden vertrouwen op, en gebruik maken van de kennis en ervaringen die de makelaar heeft in onze omgeving. Dit alles heeft geleid tot best veel bezichtigingen en goede biedingen.
-
Veldzicht 21
10Zeer goed contact ook met de dames van kantoor een fijn en persoonlijk contact. Kortom wij zijn zeer tevreden over Martin. Afspraken zijn netjes nagekomen en Martin was altijd bereikbaar.
-
Oosterweg 6
10Martin Martens was erg Vriendelijk en luisterde goed, hij was heel behulpzaam en leefde goed in. Ook op het kantoor waren de mensen heel geduldig.
-
Bergsmastraat 29
9De informatie had iets beter gekund kon geen afspraken zien in Move terwijl mijn vriendin de zelfde makelaar had en het wel kon zien een beetje jammer
-
Biewemastraat 27 A
10De makelaar was in staat om snel te handelen en heeft ons gedurende het gehele proces uitstekend begeleid. Vragen worden bovendien snel en adequaat beantwoord via e-mail. Ik beveel deze makelaar ten zeerste aan.
-
Pietje Puck
2Erg vaag traject betreft aankoop huis, er werd gezegd dat er geen ontbindende voorwaarden waren (ander partij) en dat we meer moesten bieden, daarna bleek dat er wel ontbindende voorwaarden waren, dat koste ons een huis
-
Harry Bus
2Zeer slechte ervaring mee, kwam niet opdagen bij bezichtiging en toen bleek het voorlopige koopcontract niet juist was, daardoor visten we achter het net