Hanse + Hanse Makelaardij
"een zaak van vertrouwen!"
Hanse+Hanse Makelaardij staat voor betrouwbaarheid en expertise in de onroerendgoedmarkt van de Westhoek. Onze medewerkers zijn deskundig en ervaren, en staan u graag bij met advies bij het kopen, verkopen of taxeren van onroerend goed. In tijden waarin grote beslissingen worden genomen, is het geruststellend om te weten dat er mensen zijn met kennis van zaken en praktijkervaring. Met een sterke focus op recreatie- en woonvormen biedt H...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grevelingenlaan 25
4328EV Burgh-Haamstede
€ 950.000 k.k.
€ 4.524/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 765 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bernhardstraat 51
4328BR Burgh-Haamstede
€ 465.000 k.k.
€ 3.720/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 297 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Klepperstee-Kastanje 21
3253SM Ouddorp
€ 299.500 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 337 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Daleboutsweg 4 0019
4328PP Burgh-Haamstede
€ 219.500 k.k.
€ 4.141/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- 510 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hogezoom 3 0003
4328EE Burgh-Haamstede
€ 225.000 k.k.
€ 5.769/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hogeweg 84
4328PH Burgh-Haamstede
€ 799.000 k.k.
€ 4.872/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 1223 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Irenestraat 51
10Prima contact met de makelaar. Goede informatie over de voortgang en geplande bezichtigingen. +Zeer snelle verkoop boven de vraagprijs
-
Bosweg 9
10Alles ging prima en doordacht Vaststellen van de verkoopprijs was realistisch. De service van de dames op kantoor was prima en behulpzaam. Kees Legemaate is een uitstekende makelaar!!!
-
J.J. Boeijesweg 7 0003
9Contact verliep bijzonder plezierig! Voor- en nadelen werden goed uiteengezet en empathie was in hoge mate aanwezig. Onderbouwing was prima bij het vaststellen vd verkoopprijs!
-
Acacialaan 13
9Niets anders dan positief. Vooraf hadden we twee makelaars benaderd en Hanse en Hanse kwam voor ons beter over en was meer meegaand en meedenkend met onze wensen en situatie. Tijdens het hele traject van de verkoop heeft deze makelaar het volledig waargemaakt. Echt een aanrader.
-
Silvia Alblas
10Tijdens de aankoop van ons huis hebben we kennis gemaakt met Hanse+Hanse Makelaardij in de persoon van Kees Legemaate. Wat een fijn contact hebben we met hem en het kantoor gehad. Het begon al met een uitgebreide bezichtiging van ruim een uur. Niet het standaard half uur waarin je echt niet alles goed kan zien. Hij nam ruimschoots de tijd. Hij kon ook de meeste vragen direct beantwoorden en de overige vragen kwam hij snel op terug. Tijdens het hele proces van bieden, koopovereenkomst opstellen en vragen beantwoorden werd er ook steeds heel snel en goed gereageerd. En op een fijne, persoonlijke manier. Wij raden zeker Hanse+Hanse aan.