Rozeboom makelaardij
"De sleutel voor ... wonen, taxaties en advies"
Rozeboom Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op de onroerendegoedmarkt. Sinds de jaren '70 staat het kantoor voor kwaliteit en klantgerichtheid. Met een duidelijke focus op persoonlijk contact, korte lijnen en maatwerk is het doel om iedere situatie op een unieke manier aan te pakken. De medewerkers zijn gediplomeerd en gecertificeerd, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Bij Rozeboom Makelaardij zijn de s...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Singelstraat 138 7
6828JZ Arnhem
€ 225.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 34 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Ericapark 5
6721GH Bennekom
€ 270.000 k.k.
€ 6.279/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Rhenenseweg 8
4041GS Kesteren
€ 452.000 ,-
€ 5.580/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rhenenseweg 4
4041GS Kesteren
€ 535.000 ,-
€ 3.365/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Ericapark 10
6721GH Bennekom
€ 270.000 k.k.
€ 6.429/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Hoofdstraat 78
6671CG Zetten
€ 365.000 k.k.
€ 2.992/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Jasmijn Middelman
10Ontzettend fijne ervaring! Ondanks een wat ingewikkelde situatie hebben ze alles voor ons uitgezocht en uitgelegd. Ze hebben oog gehad voor alle partijen waardoor iedereen de koop/verkoop met een tevreden gevoel heeft afgerond. Kortom een vakkundige makelaar die zeer betrokken is!
-
Poelsestraat 9
10Zeer deskundig, vriendelijk en prettig in de omgang. Geven goed advies en begeleiden het traject van verkoop woning uitstekend. Ook bij aankopen woning krijg je eerlijk goed advies. Kortom zeer aan te bevelen!
-
Edeseweg 24 A
10-Zeer vriendelijk en professioneel, representatief kantoor. -Houd je goed en gedetailleerd op de hoogte via telefoon en email -Nemen je vragen en zorgen serieus en kunnen ze vlot beantwoorden -Goed op de hoogte van markt -Niets dan lof en van harte aanbevolen
-
Michel Breunissen
2Arrogante makelaar die het belang van zowel koper als verkoper totaal niet behartigt. Zou niet met dit kantoor in zee gaan als je verstandig bent, er zijn veel betere te vinden
-
Mondriaanstraat 3
10Erg Fijne makelaar ze hebben in het verleden mijn appartement ook verkocht dat ging erg goed en nu ons huis verkocht ook als erg prettig ervaren.
-
Oost-Breukelderweg 52
10Alles was top geregeld en contact was goed en prettig kortom een hele fijne samenwerking en begeleidingtot alles was geregeld
-
Ericapark 15