KockvanBenthem Makelaars
"Dichtbij thuis"
KockvanBenthem Makelaars richt zich op het vinden van woonplezier, zowel voor kopers als verkopers. Onze specialisten analyseren de woning vanuit meerdere hoeken, zoals uiterlijk, grootte, indeling en technische staat. Samen met omgevingsfactoren en financiële mogelijkheden bepalen deze aspecten de waarde van een woning. Onze expertise zorgt voor transparantie en betrouwbaarheid, zodat u goed ingevoerd wordt in de waarde van uw woning o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hofmeijerstraat 50
7571DE Oldenzaal
€ 459.000 k.k.
€ 2.536/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoefsmid 49
7577TG Oldenzaal
€ 768.000 k.k.
€ 3.640/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 211 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Enschedesestraat 159
7574AC Oldenzaal
€ 509.000 k.k.
€ 3.585/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 449 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Poppe 3
de Lutte
€ 579.500 k.k.
€ 2.760/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
P.J. Geldermanstraat 10
7574ZS Oldenzaal
€ 479.000 k.k.
€ 3.215/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 363 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zadelmaker 38
7577TK Oldenzaal
€ 715.000 k.k.
€ 2.907/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 358 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (127)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
127 reviews totaal
Funda
79 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Bolkskamp 67
10Zeer goed contact, niks was te moeilijk en goede bereikbaarheid hielden ons goed op de hoogte! Zeker aan te bevelen
-
Wilhelminastraat 31
10Zeer professioneel en betrokken makelaarskantoor, zowel de mensen op kantoor als de makelaar zelf, goede marktkennis en communicatie!!
-
De Aanleg 204
10We zijn uitstekend begeleid bij de verkoop. Deskundig advies, korte lijntjes en een mooi resultaat. Bedankt voor de ontzettend fijne samenwerking!"
-
Kolthofhorst 43
10Hier was echt sprake van maatwerk! Men nam alle tijd voor je en er werd echt geluisterd. Daarnaast adviezen gekregen die er toe doen. Erg betrokken en gastvrij team.
-
Andoorn 76
9Prettog contact. Reele beoordeling marktwaarde. Goede presentatie van de woning. Correcte afhandeling van het proces.
-
Joop Zoetemelkstraat 19
9Men hield zich aan afspraken en het contact was goed en adequaat Klantgericht en zakelijkheid had een goede balans
-
Pastoor Brandtsstraat 10
10Telefonisch contact met Bert verliep soepel, laagdrempelig en ook de medewerksters van het makelaarskantoor zijn begripvol en empathisch.
-
Erve Aarnink 5
9Zeer tevreden, goede communicatie ook buiten kantooruren. Er werd rekening gehouden met de wensen van de verkopers.
-
Rigolettolaan 7
10Een complexere, ook letterlijk grensoverschrijdende aan en verkoop van objecten kon professioneel en binnen "no time" omgezet werden. Hierbij verdienen ook de uiterst vriendelijke en hulpvaardige medewerksters van het kantoor alle lof.