Driehoek Makelaardij
In de regio Rijswijk staat Driehoek Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantvoldoening, helpen we u bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie, professionaliteit en passie voor de woningmarkt. Wij bieden een volledige dienstverlening, van aankoop tot verkoop en taxaties. Onze werkwijze is gericht op de wensen van o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Laan van Avant-Garde 293
3059RA Rotterdam
€ 675.000 k.k.
€ 5.075/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Meerburgerkade 48
2314VR Leiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.666/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Volendamlaan 872
2547CL Den Haag
€ 320.000 k.k.
€ 3.441/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vlieland 13
2716AA Zoetermeer
€ 675.000 k.k.
€ 3.947/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 474 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Tjerk Kloostralaan 62
2552CX Den Haag
€ 330.000 k.k.
€ 4.230/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Guldeland 95
2291VJ Wateringen
€ 522.500 k.k.
€ 4.354/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Vlieland 13
9Deskundige nette makelaar, duidelijk in zijn communicatie. Behulpzaam en neemt de tijd om te adviseren. Hield ons goed op de hoogte tijdens het verkoopproces. Was goed bereikbaar.
-
Kraakselaan 115
10De makelaar was erg betrokken en heeft mij stap voor stap door het hele proces bijgestaan. Het voelde erg vertrouwd.
-
Jasmeen A
10Snel geholpen door meneer d’Haans. Ik had een zelfbouw taxatierapport nodig met wat spoed. Communicatie verliep zeer soepel en prettig. Zeer snel geholpen en voor een zeer goede prijs! Aanrader.
-
Huis te Landelaan 15 F715
10Zeer professioneel, een erg aardig persoon. Beantwoordt elke vraag. Ik was niet fysiek betrokken bij alle fasen van de verkoop, hij zorgde voor de foto's en het energielabel en leidde de onderhandelingen op een uitzonderlijke manier. Ik hoefde niets te doen. Hij heeft het appartement meerdere keren laten zien, geheel naar de wensen van de koper. De bemiddelingskosten zijn laag in vergelijking met de markt. Een echte aanrader!
-
Danielle Krul
10De heer d’Haans heeft de taxatie voor de aankoop van een woning voor mij uitgevoerd. Professioneel, komt afspraken na, prettige communicatie, snel geregeld, tegen een prima prijs.
-
Gianna Maietta
10Jan heeft ons bijgestaan bij het kopen van ons eerste huis, het was een zeer fijne samenwerking en wij zullen driehoek makelaardij zeker aanraden in onze omgeving!