Herman Van As Makelaardij
"Eerlijk,betrouwbaar. Snelle communicatie met klant"
Herman van As Makelaardij staat bekend om zijn eerlijkheid en betrouwbaarheid. Met 25 jaar ervaring in de makelaarsbranche is Herman een beëdigde specialist die direct en open communicatie waarde hecht. Klanten kunnen zeker weten dat ze altijd met de juiste persoon te maken hebben, zonder omwegen of tussenpersonen. De communicatie is snel en direct. Herman is altijd bereikbaar, ook buiten kantooruren, zodat klanten snel hulp krijgen. Of...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hendrik van Viandenstraat 3
8061CV Hasselt
€ 369.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Achterweg 22
8281AT Genemuiden
€ 550.000 k.k.
€ 2.594/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Van Ommenstraat 22
8326CR Sint Jansklooster
€ 325.000 k.k.
€ 2.851/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Langestraat 142
8281AP Genemuiden
€ 485.000 k.k.
€ 3.031/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Emmalaan 10
8281ZK Genemuiden
€ 250.000 k.k.
€ 2.688/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Stuivenbergstraat 28
8281EL Genemuiden
€ 350.000 k.k.
€ 3.241/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Vossestaart 48
10Zeer tevreden over het werk van Van As Makelaardij! Herman adviseert goed, volgt afspraken stipt op en is zeer prettig in de omgang.
-
Hofstraat 16
10Het contact met Herman verliep fijn. Herman is erg deskundig, schakelt snel en komt zijn afspraken na. Ook gaf hij vooraf duidelijk aan wat ik kon verwachten. Een plezierige makelaar die ik zeker kan aanbevelen!
-
Burg ten Veldestr 41
10Super makkelijk, persoonlijk, comunicatie via whatsapp en mail. Zit er bovenop. Super snel verkocht
-
IJsselwaard 14
10We hebben het contact als heel prettig ervaren. Altijd vriendelijk, wist overal antwoord op en was zelfs 's avonds en op zaterdag bereikbaar!
-
Nijstad 19
9Het contact met de makelaar ging voorspoedig. Door zijn correcte communicatie, goede bereikbaarheid en snelle reacties heb ik een zeer positief eindoordeel na verkoop van de woning
-
Jan van Nassaustraat 22
10Fijne, vlotte manier van communiceren. Alles werd duidelijk, eerlijk en goed geregeld. Contact als zeer prettig ervaren.
-
Simondsstraat 94
10De makelaar denkt mee met de verkoper. Fijn en goed contact. Snelle communicatie dat hebben we zeker gewaardeerd!
-
Baan 38 H
10Herman is een kundig onderhandelaar en gaat voor het resultaat. Hij schakelt snel en is bovenal prettig in de communicatie.
-
de Omloop 32
9Herman heeft kennis van de lokale woningmarkt en is gedreven in zijn vak. Daardoor weet Herman de verkoop tot een succes te maken. Wij hebben ook de aankoop van onze nieuwe woning vol vertrouwen bij Herman belegd. Samengevat: voor zowel ver- als aankoop bevelen wij Herman van harte aan.