De Huizenbemiddelaar Maassluis
In Maassluis staat De Huizenbemiddelaar voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij het kopen, verkopen of financieren van uw woning. Wij zijn op de hoogte van de lokale markt en staan voor u klaar met geduldige adviezen en transparante oplossingen. Wij bieden dienstverlening in het Nederlands en zorgen voor een professionele aanpak van elke transactie. Onze werkwijze is gericht op uw wensen en doelen, met aandacht voor detail en kwalitei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Steenen Dijck 44
3146BX Maassluis
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoeker 87
3144GE Maassluis
€ 639.000 k.k.
€ 4.044/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Oleander 9
2671NP Naaldwijk
€ 519.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Bizet 34
2671XZ Naaldwijk
€ 398.000 k.k.
€ 4.575/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jacob van Heemskercklaan 13
3144DK Maassluis
€ 650.000 k.k.
€ 4.610/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Bergroede 3
3214EL Zuidland
€ 389.000 k.k.
€ 3.636/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Salih Oruc
10Ik zou deze makelaar aanbevelen.
-
Sjaak Boezemanstraat 1
10Hele fijne makelaar (Mia) die oog heeft voor een goed persoonlijk contact en omstandigheden. Zeer betrokken bij de verkoop van het huis. Een echte aanrader en voor een schappelijke prijs.
-
Voorstraat 29
10Prettige samenwerking. Staan altijd klaar bij vragen. Ben zeer tevreden. Zaken worden netjes en nauwkeurig afgehandeld en besproken.
-
Merellaan 491
10Aad is een heel prettig persoon met veel kennis van de woningmarkt. Aad heeft ons echt geholpen. Prettig en betrouwbaar. De woning verkocht en nog altijd bereikbaar voor vragen. Wij zeggen een aanrader!
-
Zwaluwstraat 88
10Wij zijn zeer tevreden met de voortvarendheid en de kennis van deze makelaar, vakkundig en behulpzaam gedurende het hele traject 👍👍👍
-
Caroline D. van Wijk
10Aad Schipper is een expert in Schiedam, kent de markt en vraagt een hoge, doch redelijke prijs. In het verkoopproces is hij integer, zowel naar de verkoper als de koper. Hij staat open voor suggesties en vooral: hij communiceert tijdig en duidelijk.
-
Rietdekkerweg 122
10Wij zijn van begin tot eind heel goed begeleid en op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen! Een aanrader voor zowel de koop als verkoop van een woning
-
Burgemeester Pruissingel 4
10Een realistische inschatting van de woningwaarde. Goede begeleiding in een lastig financieel proces.