Vastgoed Adviesgroep Makelaars
In Haarlem staat Vastgoed Adviesgroep Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of beheer van onroerend goed. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat u elke stap van het proces rustig en vertrouwd doorloopt. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, taxaties en beheer. Onze werkwijze is gekenmerkt door professionaliteit, gedul...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lange Herenvest 104 C
2011BW Haarlem
€ 350.000 k.k.
€ 7.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Lange Herenvest 104 C
2011BW Haarlem
€ 365.000 k.k.
€ 7.300/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Aangekocht
Vondelweg 24 A
2025AA Haarlem
€ 400.000 k.k.
€ 3.603/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Lage Duin 57
2121CD Bennebroek
€ 625.000 k.k.
€ 4.770/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Bloemhofstraat 20 A
2012ZX Haarlem
€ 415.000 k.k.
€ 6.587/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Vareniusstraat 16
1972RD IJmuiden
€ 465.000 k.k.
€ 5.284/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Lieselot Nelissen
10Mieke is een lieve, vakkundige en betrouwbare makelaar. Zij heeft ons heel fijn geholpen aan een nieuw huisje in Haarlem. Heel blij mee! Wij zouden haar zeker aanraden!
-
Hannah Miedema
10Ontzettend goed ervaring met Mieke. Meedenkend en professioneel! Met succes !!
-
Zeewijkplein 28
10We hadden bij de verkoop en koop van onze woning heel goed contact met de makelaar. We werden goed op de hoogte gehouden van alles.
-
Prins Bernhardlaan 148 C
10Mieke is een fijne en kundige makelaar. Communiceert goed en heeft goede adviezen. Prettig in de omgang en met een fijne dosis humor. Ze is goed bereikbaar en stelt zich flexibel op. Al met al heeft ze ons heel erg goed begeleid bij de verkoop van onze woning!
-
Van Wickevoort Crommelinstraat 16
8Fantastische makelaar. Interactief tussen koper en verkoper. Beschikt over netwerk van professionals. Van harte aanbevelen
-
Rijksstraatweg 229 A
10Korte lijnen, altijd bereikbaar, duidelijke antwoorden Altijd tijd voor praatje en kop koffie en koek. Komt op tijd en er konden ook nog bezichtigingen extra tussen door komen. Zelfs op zaterdag kwam de makelaar nog terug voor extra bezichtigingen.
-
Trompstraat 192
10Vanaf het eerste moment goed contact met duidelijke communicatie en realistische doelstellingen. Veel zaken worden uit handen genomen en met vertrouwen behandeld. Het (ver)kopen van je huis is een rollercoaster, maar met behulp van Mieke wordt alles in goede banen geleid. Zeker een aanrader.