Eline Makelaardij
Eline Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Breda. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door de koop- of huurproces. In Breda en omgeving is Eline Makelaardij een betrouwbare partner voor wie kwaliteit en professionaliteit in de makelaarsdienst belangrijk zijn. Onze dienstverlening is gericht op trans...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kennedystraat 11
5298TP Liempde
€ 495.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 293 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oude Dijk 62
5298BE Liempde
€ 579.500 k.k.
€ 3.812/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mozartlaan 51
5283KB Boxtel
€ 489.500 k.k.
€ 3.824/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Baanderherenweg 83
5282RE Boxtel
€ 515.000 k.k.
€ 3.815/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lochtenberg 13
5296LL Esch
€ 469.500 k.k.
€ 4.307/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Keefheuvel 36
5298AK Liempde
€ 729.500 k.k.
€ 5.031/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 565 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Neeltje Timmermans
10Wij zijn zeer tevreden over Eline Makelaardij. Alles wordt goed afgestemd, de communicatie is duidelijk en professioneel, en er wordt echt geluisterd naar je wensen. Het hele proces werd uit handen genomen, waardoor het overzichtelijk en prettig bleef. De begeleiding is persoonlijk en betrokken. Daarnaast straalt de makelaar veel ervaring en deskundigheid uit. De uitgebreide marktkennis geeft vertrouwen, en dankzij de korte lijnen en het sterke netwerk verloopt alles snel en soepel. Kortom: een betrouwbare, betrokken en enthousiaste makelaar die echt voor je klaarstaat. Absoluut een aanrader voor een zorgeloze verkoop!
-
Albinonistraat 41
8Plezierig contact. Snelle actie's en reactie's. Goede onderbouwde argumentaties. Kundig met veel kennis van de wijk.
-
Newtonplein 17
10Er is geen betere. Geen enkel minpuntje en bovendien een heel fijn persoon!! Terwijl ik haar zonder voorkennis had benaderd. Dus wist niet waar ik aan begon.. Alle lof voor Eline.
-
Albinonistraat 102
10Zeer betrouwbare en informatieve makelaar. Geeft duidelijke uitleg en hield ons goed op de hoogte. Zeker aan aanrader👍🏽
-
De Beukums 68
10Eline is vriendelijk, behulpzaam, attent, deskundig, en vooral heel aardig! Ze denkt met je mee, en houdt je goed op de hoogte.
-
Suzan Van De Laar
2Ik voel me niet gehoord als geïnteresseerde partij