Ready Vastgoed
Ready Vastgoed is een makelaarskantoor dat zich in Schoondijke vestigd en zich richt op betrouwbare, persoonlijke en doordachte vastgoedbemiddeling. In een regio waar de woningmarkt uniek is, staan we voor u klaar om uw wensen en doelen te realiseren. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid, biedt Ready Vastgoed u de zekerheid van een professionele partner die uw belangen verdedigt. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verh...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rozenstraat 19
4511HA Breskens
€ 279.000 k.k.
€ 3.402/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Koninginnestraat 31
4515CH IJzendijke
€ 249.000 k.k.
€ 3.320/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 188 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Voorstraat 19
4527GM Aardenburg
€ 425.000 k.k.
€ 3.125/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oesterpad 1
4513AN Hoofdplaat
€ 199.000 k.k.
€ 2.726/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burg. Maarleveldstraat 20
4521BJ Biervliet
€ 279.000 k.k.
€ 2.405/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hogeweg 4
4513KN Hoofdplaat
€ 389.000 k.k.
€ 4.576/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 390 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
47 reviews op Google
-
Charlotte
4Zeer onprofessioneel tijdens de bezichtiging. Bij de verkoop was de makelaar niet voorbereid en zat hij tevens bij elke vraag de info op te zoeken op zijn telefoon. Dit konden we zelf ook lezen. Geen enkele vraag bij de bezichtigen wist hij dan ook te beantwoorden. Kortom zeer onervaren.
-
Edwin Mabelis
10Ik heb een erg prettige ervaring gehad met Ready Vastgoed bij het verkopen van mijn woning. Alles klopt vanaf de (gratis) waardebepaling tot en met de oplevering. Als je ziet hoe groot dit jonge Makelaarskantoor is geworden in een korte tijd zegt dit genoeg. Ze kennen de regio als de beste.
-
Joey Hoogstad
10 -
Gerdien Verkouter
10 -
fam Sjoerdsma
10Ons huis verkocht via Ready Vastgoed. Communicatie verliep heel vlot! Ook begeleiding voor bepalen van de vraagprijs en wel/niet accepteren van een bod van mogelijke verkopers verliep erg fijn. Luisteren echt naar wat verkoper wenst en wat realistisch is in deze huizenmarkt. Ons huis was tevens binnen 1 week verkocht! Dikke vijf sterren!!!
-
Marius Ryckaert
10Gemotiveerde makelaar altijd bezig in het belang van de klant
-
Michelle
10 -
Marlenne De Wit
8Vooral de bediening was erg vriendelijk Goede tips bv over de openingstijden die wat vroeg zijn maar waar we nu rekening mee konden houden
-
Tjeerd Stoker
10 -
Sharon Sharon
2Ik heb het vermoeden dat ze best selectief zijn op huidskleur, tatoeages enz. Vindt ze galdde jongens die alsof doen. Houden zich niet aan de afspraken. Al om al denk ik zonde van je tijd.